vyrázky na cele

jancecka

akurát som ti chcela napísať že vyskúšaj solárko, mne to pomáha ale nevylieči, ale tak narýchlo zasuší ale prišla si na to aj sama :D

rory23

dakujem krasne za vsetky rady:)nakoniec som to vyriesila tak,ze sa doma opalujem horskym slnkom a naozaj to pomaka sak za 2 opalovania po 5 minut uz tych vyraok je o polovicu menej:)nieje to take tragicek ako bolo

tinusska

najlepsie co je na vyrazky, aj podkozne, je ist kozmeticke, kt. pouziva ozon. ja som mala na cele dva velke podkozne a tiez sa mi na jednom lici stale zapalovali pupaciky a nehorazne to bolelo. sla som kozmeticke, ta mi aj tie podkozne poprepichovala ihlou, povytlacala a nechala na to posobit ozon. na druhy den som nemala podkozne a tie nechutne zapalnene boli za dva dni fuc.. nesla by som uz ziadnej kozmeticke bez ozonu....

jaja

Rory23, tak narýchlo, neviem či sa to podarí odstrániť. Skús si v lekárni kúpiť tanin-alkohol, s tým si to dezinfikuj a natri si tohlavne na noc pityolom-krém, ktorý kúpiš tiež v lekárni. Inak poznám prírodne produkty a krémiky, ktoré pomôžu, ale nie do troch dní. Ke´d sa vytvárajú vzrážky, je potrebné užívať doplnky výživy aj vnútorne a ošetrovať lokálne.

:-)

vitana odkial vies ze som mila a zlata hm?ano urologicky caj precisti oblicky ale urcite nie 2litre denne,aj pri bylinkach je nejaka miera.ty si nastuduj nieco viac o bylinkach ktore obsahuje urologicky caj a vseobecne a tiez o oblickach.a oblicky za 3dni asi precisti tazko-takze vyrazky by jej aj tak nezmyzli

vitana123

mila zlata, vyrazky na cele znamena okrem ineho ze nieco nie je v poriadku s oblickami. pozri si trocha o cinskej medicine. celo je teren obliciek. vysusovat to moze tiez, ale ak sa chce toho zbavit, nech precisti oblicky. a nezaskodilo by dat do poriadku aj travenie a samozrejme upravit stravu. ale to je trocha dlhsi proces.

hmmmmmmmmmmmm

o ake vyrazky ide??svrbia?moze ist o alergicku reakciu ale i o infekcne ochorenie.v oboch pripadoch sa ich do 3 dni urcite nezbavis, bohuzial.

:-)

jezis to co za hlupost?urologicky caj 2 litre hej?a akoze zatazenie obliciek ti nieco hovori?tak to urcite na vyrasky nepomoze.
treba ich nejak vysusit-skus tea tree al.gafrovu masku a kozu si skusaj prehojit calciovou mastou ale potom ak uz budu zosusene