Zehlicka na vlasy

Príspevok v téme: Zehlicka na vlasy
monika66

Ahojte, chcela by som si kupit zehlicku na vlasy. Nezaujimaju ma ani tak typy (viem ze najlepsia je keramicka atd), ale skor aky to ma ucinok, nikdy som si vlasy nezehlila.

Ako dlho vydrzi ten efekt rovnych vlasov (nemam ich uplne kucerave, len sa mi krutia trochu, hlavne vpredu)? Ak mam tvrdsie vlasy, nebude to vyzerat neprirodzene, ako rovne trciace droty? Mozem si na ne po vyzehleni dat napr. gel? Dakujem za odpovede

kikusa KIKA

cawte baby chcela bi som sa vaS opytat ako sa zehlia vlasy lebo ja mam zehlicku skeramickimi dostickami ale ked si ich ja vizehlim nevidrzia mi ani dve hodiny co mam robit mam si na to davat nieco ? a ak tak aki pripravok .dakujem

BeDelicious

Za krasu treba trpiet a trpia strasne tvoje vlasy.Zehlicka ich vysusuje,a je dobre dat si na ne po zehleni nejaky lak,pretoze ako tu niekto napisal,gel zvlhcuje a tympadom a tvoje vlasy stocia.

marisssa

no ja zboznujem, ked ich mam vyzehlene!ten hebky pocit.mam dost kucerave vlasy a neznasam ich, radsej si ich chodim vyzehlit ku kadernicke.doma si to sama tak neviem, tak radsej investujem do profesionalnej starostlivosti.vydrzi mi to do prveho zmytia,logicky.mne sa vlasy vobec nemastia,nemam potrebu si nejako casto zmyvat vlasy, takze to je niekdy aj 2tyzdne:-)) a suhlasim s :), su viditelne redsie, ale ja som len rada..

mimi :)

Ja mám žehličku a je to celkom fajn ak sa ti to ce žehliť:) vydrží to pokým to nezmokne,neozmývaš sa...aspoň mne...a keď je vlhke počasie tak to sa mi ani neoplati žehliť...ale záleží od typu vlasov...a dosť sa tym ničia vlasky,ale ak si ich strihaš a kupuješ pripravky ktore sú špecialne určene na to tak je to ok...:)

monika66

no ja mam sice kratke, ale take hustejsie a tvrdsie vlasy, gel si davam preto aby trosku splasli a bolo vidiet pramene. Obavam sa, ze keby si to nazehlim, tak pri ich tvrdosti stoja ako droty a vyzeraju ako husta slama, a potrebujem ich niecim zmensit a zaroven zvyraznit pramienky, nech to nevyzera ako jednoliata masa...

judy11

nehovorim ze efekt uplne zmizne, ale ked chodit dlhsie po vonku a je vlhko, vlasy maju tendenciu sa zvlnit..veru, dazd uz ma stal dost nervov :))
ja gel velmi nepouzivam, zalezi kolko si ho davas, vo vacsom mnozstve vlasy zvlhci a zvlnia sa,ved vyskusaj co je pre teba najlepsie, ja mam skor jemne vlasy.. pouzivam lak na vlasy a obcas vosk

monika66

To ze to vydrzi par dni mi staci v pohode, aj tak si umyvam vlasy kazdy druhy den. Vdaka za odpovede. A teda ak dobre rozumiem, aj ked zacne trochu prsat, alebo si tam dam ten gel, tak efekt zmizne?

judy11

na vyzehlene vlasy odporucam radsej lak alebo vosk na vlasy, gel ich trochu zvlhci a mozu sa zas zvlnit...dlzka trvania efektu rovnych vlasov :) zavisi dost od zehlicky, je rozdiel ked si vyzehlis poriadnou, to ti vydrzi aj viac dni a nejakym smejdom, mam to odskusane, takze si daj zalezat na vybere zehlicky..a tak samozrejme zavisi to tiez od pocasia:)

ssssiii

ahoj, ja si iba umyjem vlasy, vysuším a hlavne ofinu vyžehlím, lebo sa mi hrozne krúti do strán a vyzerá to otrasne. ale vôbec mi neničí vlasy, a vôbec nemám tú najdrajšiu žehličku a nie je ani keramická, a vôbec to nevyzerá neprirodzene. Ja na to už nedávam vôbec gél.ahoj