chuť na milovanie

jukaramba78

baby: myslis cez jahodky? Tak mu normalne povedz, ze po tom strasne tuzis...vyskusat to cez svoje dni, a ze co by on na to. Samozrejmu mu povedz,ze budes cista,umyta s tamponom:) ze ani nebude vediet ze ich mas:D

baby

u mna je to podobne, teda chut na sex je a poriadna, ale moj partnerovi sa to zda neprijemne, ako ho mam presvedcit? nechcem ho do toho nutit, len mu jemne naznacit :)

jukaramba78

kedy ako,zalezi od situacie...ale pocas menstruacie,ked ma nic neboli, mavam dost velku chut a prezivam to ovela intenzivnejsie ako normalne...Povedala by som, ze cez jahodky je orgazmus aspon o 80% silnejsi(aspon u mna):) a oralik (samozrejme cista,umyta a tampon) to je nieco uzasne...

angeles

no ja mam brutalnu chut ked mam jahodky (menstruaciu) ale nerobila by som to lebo je to podla mna nechutne...priatel by asi nemal proti tomu absolutne nic, ale mne by to urcite vadilo...a potom ked uz nemam jahodky joooojjjj...:-))) ale celkovo ja mam chut na sex skoro vzdy.

tinulka

otaznikova...tak potom mas mozno nejake problemy, mozno psychickeho razu a to ti blokuje tvoju chut na sex a dosiahnutie orgazmu..nemas nejake problemy (v skole, v praci, v rodine atd.????

otázniková

ja neviem čím to je zrazu som nejaka nie príliš vlhká a orgazmus ani za svet.. davam to za vinu tomu ze mam pred menstruaciou ???????????????? Pretože doteraz som bola vlhká až moc a orgazmov véľa véľa ....hmmm

tinulka

aojfaoô...pocas menzesu ma kazda zena vacsiu chut na sex...je to z lekarskeho hladiska dokazane, pretoze hormonov, ktore chut na sex produkuju je v case menzesu najviac...preto je to tak a u kazdej zeny je to tak.aaspon podla lekarov

aojfaoô

no čo mam antikoncepciu a som zamestnana, tak stres a všetko hormony..mam menšiu chuť. najväčšiu mam počas menzes..jak naschval. orgazmus jedine cez klitoris,s tým nemam problém.

jajka

no u mna je to tak ako aj vždy..a možno niekedy mam aj vacsiu chut..a čo sa tyka orgazmu, je to super..je to ine ale úzasné