Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepostaví sa mu - som zúfalá

Príspevok v téme: Nepostaví sa mu - som zúfalá
sofi123

caute mám priateľa 3 mesiace, problém je v tom, že ked sa milujeme, nepostaví sa mu, alebo počas sexu zlyhá. Neviem prečo to je, neviem čo mám robiť, nikdy som taký problém nemala, práve naopak, môj bývalý sa vzrušil už pri prvom bozku. On mi hovorí, že chyba nie je vo mne, ale v nom, že ho veľmi vzrušujem, je to dosť trápne o tom hovoriť, aj prenho, neviem či by bolo dobré, keby sme sa určitý čas nemilovali. Co mám spraviť

koalala

skuste modre pilulky od erectan.sk - tie zaberú pekne rýchlo a nestoja majland a navyše ich môže užívať aj pacient - srdciar ;)

zoui

Ako s tymto som mal aj ja problem.. pokukal som par stranok a vyskusal som a vlastne este furt ho aj beriem erexus.. nie su ani drahy..lebo by som uz davno zbankrotoval :D

Mildo777

Ja mam iny problem mne stoji hned ale ked mi nasadi gumu klesne s hotovo. Viac sa nepostavi. Priatelka vzdy povie nepacisa mu guma. Neviem preco ale je to tak. Bez gumy stoji s gumou sa uz nepostavy. Co stym. Poradte niekto.

Marta V

Keď sa nepostaví poriadne, tak je to dosť veľký problém. Zlí životospráva, málo spánku, veľa alkoholu a ďalších 100 rôznych možností. Netreba však zúfať a treba nájsť riešenie. Prečítajte si napríklad 10 tipov ako sa dá účinne predísť erektilnej dysfunkcie www.sexuologicka.sk a buďte opäť správnym chlapom v posteli

Ivanovic

limi toto tiez neviem lebo nejak ma to ani nelaka skusit ze by som vysadil erozon max a naco aj ked som spokojny s nim

Ivanovic

Limi nestal mi uz asi dva roky ale tazko napisat presne ... tak som skusal tiez rozne veci doktorov lieky prirpavky ale az erozon mi zacal pomahat

Majsterko

limi ja som mal problem ze sa mi raz postavil raz nie a nebolo to sposobene stresom chodil som aj po lekaroch a pootom ako sa v alkoholovom opojeni vyrozpraval znamemu mi odporucil erozon

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepostaví sa mu - som zúfalá - Fórum - ZDRAVIE.sk