Romanticke prekvapenie

Príspevok v téme: Romanticke prekvapenie
romantickaprincezna

Ahojte,
potrebobovala by som poradit nejake prekvapenie pre priatela,ktore by bolo romanticke a mile.
Budem rada ak mi napisu aj chalani co by ich velmi potesilo a prekvapilo.
Ja som mala na mysli piknik,jahody,sampanske,dobre jedlo,ale neviem este ake.Napisala by som mu o kolkej a kde sa stretneme a tam by som uz cakala ja na deke so sampanskym atd.
Potesilo by Vas to chalani?
Poradite mi nieco pekne co ste uz sami zorganizovali alebo Vas tym niekto prekvapil?
Dakujem za pomoc

jancecka

pokiaľ je skrytý romantik, tak sa nemusíš báť, určite sa poteší aj pikniku :D a trebárs neskôr si zajednáte niekde chatu v horách a pôjdete na jednu noc preč :D aj tam si môžeš zobrať sviečky a lupienky :D

romantickaprincezna

jancecka: priatel je skor skryty romantik a asi potrebuje v sebe tu romantiku objavit,ak vies ako to myslim.
Bojim sa,ze to bude trapne ked ho budem cakat na deke,s jahodami,olivami a sampanskym...Ja neviem,len chcem prekvapko,lebo ho lubim.

romantickaprincezna

Chcela by som zrealizovat tento moj napad.V celom dome tma,vsade len zapalene sviecky,pomala hudba,lupene z ruzi,sampanske,napustena teplucka vana s penou,okolo vane sviecky.Otvorila by som mu v zupane.Po vani masaz,nieco mnam na papanie ...
Ale kedze moji rodicia su vzdy doma,aj ked cez den nie,ale v noci urcite a nepoviem im predsa,aby isli prec lebo ja chcem s priatelom romanticky vecer,vanu atd.
Neviem ako zrealizovat tento napad :-(

jancecka

Tak takto, je tvoj priateľ romantický typ? alebo nie? Ak nie a šampus ho neprekvapí ani olivy alebo kaviár :D tak vyskúšaj do košíka pribaliť trebárs pivo :DD či to nie je už romantické? neviem,môjho by som len tak nenalákala :D na romantický piknik :D podla neho nuda :D ale keby tam bolo pivko, trebárs karty by sme hrali, alebo čítali by sme si vtipy, je to pre neho romantika ako stvorená :D ale myslím, že piknik ho prekvapí tak či tak

romantickaprincezna

Ano mame,ale skor by som brala nejaku chatu a to nie je take lahke v mojej blizkosti,ist na piknik a potom do chaty,fajn napad ale musi to byt vsetko pripravene dopredu,aby to bolo pekne.Ale mala som na mysli len stravit pekny den,bez noci,nieco co ho prekvapi,potesi,co nebude cakat...

romantickaprincezna

Mila poliewoocka dakujem za napad,ale ja som mala na mysli nieco cez den,vonku.Nemam volny dom a ani on nie,takze takto romanticky u mna alebo u neho to velmi nejde.
Len ak dostanem svojich rodicov prec z domu na celu noc a to ma este nenapadlo ako to urobit.

jancecka

ja si myslím že piknik je super nápad ale spojila by som to s niečím extra :D ako vravia ostatní :D čo tak nejaké tiché miestečko v prírode :D nikde nikoho len vy dvaja a pár vtáčikov :D a šampus, dobré papanie a trebárs aj ty pod oblečením sexi prádlo :D tým ho určite potešíš a ak aj nemá rad romantické pikniky, tak po tom, ako mu ukážeš kúsok bielizne na to iste rýchlo zabudne :D