Prosim pomozte my som zufaly

Príspevok v téme: Prosim pomozte my som zufaly
matus

mam 15 rokov a chodim posilovat, moze posilovanie sposobyt ze uz nevyrastiem??? meriam 163 cm a vazim 48 kg . Nieje nieco aby som mal chut do jedla?? aby som pribral aspon 10 kg, a na vysku nieje nieco? som pocul ze nejaky Vitamin E ale neviem ze co to je . DAKUJEM Odpiste my prosim na email: freedos@orangemail.sk

[zruseny12]

neviem,ale ja si myslim,ze sa nemusis stressovat ...vela zalezi aj od toho, co si zdedil...poznala som vela malych chlapcou v skole a potom sa vytiahli...mas este len 15rokov...

kory

Pockaj za 2 roky, uplne sa zmenis. Bud rad, ze si neni ako jelito...za 2 roky budes mat peknu postavu a ked budes potom viac sportovat, trebars to posilovanie, baby sa z teba zblaznia. teraz to posilovanie radsej vynechaj. teda myslim, ak to robis nejak velmi vazne a aktivne.

kory

meviem ci posilovanie je zrovna vhodne ked chces narast. Posilovanie skracuje svaly...
naopaK sporty ako basketbal su daleko lepsie na rast. to nevadi, ze mas 163 cm. Mas 15 rokov a este narasties.
treba chodit vraj skoro spavat a radsej skor vstat. To radil kedysi trener na basketbale tym , co si mysleli ze su mali.