Nocne krce v lytkach

Príspevok v téme: Nocne krce v lytkach
suri

Ahojte. CHcela by som sa vás opýtať čo mi môže byť. Mám dve deti, postavu xxl a v poslednom čase v noci, no hlavne nadránom ma chytajú prekliato drsné krče do lýtok. Ako si mám pomôcť??? Keď to príde, tak sa kotĺam po posteli od bolesti, lebo to chcem rýchlo narovnať i keď bolí a potom je dobre. Strašne ma to otravuje. Ďakujem

RNG

vyhrabavam:
krce=tetania. V lytkach je to obvykle nedostatok draslika(kalium, potassium), ale moze to byt aj vapnik(calcium), horcik(magnesium) a ine vodice nervovych signalov

anicka123123

dostavam pravidelne krce do lytok..mam 17 a je to dost neprijemne ...co ma robit?magnezium mi nepomaho vobec...

sixi

sumka: skus ist na vysetrenie ladvin.. nefrolog to robi.. moj oco maval velmi caste krce v nohach a zistili mu chronicku chorobu obliciek.. takze cim skor tym lepsie..

sasinka 453

a este prizvukujem mne tie kompresivne pancuchy ktore kupite v tych lekarskych potrebach pomohli viac ako tabletky na krcove zily urcite to mas krcove zily je to nechutna bolest aj lekarka na cievnom mi povedala ak si zvyknem na pancuchy tie kompresivne bude to lepsie ako by som uzivala tie tabletky vazne tie pancuchy su super a dokonca vyzeraju ako samodrziace cekom su sexy :)

sasinka 453

tak na toto si pamatam raz sa mi to stalo utekala som doktorke ta ma poslala na cievne a zistovali mi krcove zili musela som nosit tie sponovacie pancuchy kompresivne a gely no bola to neprijemna bolest mam 27 rokov a zima to este zhorsovala ale uz je to ok sem tam sa to vrati