Nocne krce v lytkach

Príspevok v téme: Nocne krce v lytkach
suri

Ahojte. CHcela by som sa vás opýtať čo mi môže byť. Mám dve deti, postavu xxl a v poslednom čase v noci, no hlavne nadránom ma chytajú prekliato drsné krče do lýtok. Ako si mám pomôcť??? Keď to príde, tak sa kotĺam po posteli od bolesti, lebo to chcem rýchlo narovnať i keď bolí a potom je dobre. Strašne ma to otravuje. Ďakujem

[zruseny12]

mne tiez chytaju krce v lytkach tak viem,co to je,ale aj cez den nie len v noci...mam Tetaniu/z nedostatku vapnika/...najlepsie ist k lekarovi a ten to zisti...

inka

suri,ak mas tie krce ozaj ukrutne,navštivila by som predsa len lekara.pre tvoje uspokojenie.
ja som mala tiez take krce a dal mi sumivy magnezium.krce prestali.

mjanik

krče sú spôsobené chladom,ktorý sa tam nahromadil pri vykladaní nohy na peinu-chladeníe si nohy,tým nastáva prekážka pri prúdení energie (krvi) v nohe a tým krče.Akupunktúrou sa dá chlad odstrániť a tým sa znormalizuje výživa svalu.

RNG

nedostatok draslika v nasej potrave je problem civilizacie a intenzivneho obrabania pody. U niekoho je spotreba tela vyssia a ten trpi. U inych to telo ako-tak kompenzuje.
Nakoniec tato tema tu uz bezala :
www.zdravie.sk.

RNG

suri, krce v nohach su hlavne nedostatkom draslika. Ten dostanes rychlo vo forme soli, predavaju ju v Bille, ma 38% KCl, takze pri soleni vsetkych jediel pri tej istej slanosti dostanes menej sodika a plno draslika

suri

Dík, od RNG mám už zopár výrobkov, viem že dáva super rady, ale akosi niesom na nič čo je v tabletkovej forme takže aj tie jeho produkty mi ležia v skrinke. S tými vitamínmi asi začnem, alebo skúsim prestať fajčiť i keď po viacnásobnej snahe, no teraz sa jedná o ukrutnú bolesť tak dúfam že aspoň obmedzím.