Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fit & Slim

michaela3108

Ludia ved citajte...sa vas tie baby pytaju ci mate skusenosti s biokeramickou bieliznou Fir Slim nie s kadejakymi tabletkami...nikto tu nijake tabletky nespomina tak sa chodte odbavovat inde alebo odpovedajte normalne

Oľga

CUFT

Fir Slim - tielko, nohavice aj pás mám asi dva týždne. Oblekové číslo nosievam 48 alebo XXL. Toto tielko som si mohla objednať menšie, lebo je dosť elastické a skoro vôbec ma nestiahlo. Nohavice sú pevnejšie. Čo sa týka schudnutia tak na váhe nemám úbytok ale na objeme áno. Predtým som mala okolo žalúdka, pásu aj bokov 114 com , teraz 110/111/114.
Pracujem na záhrade a tielko Fir Slim mám oblečené, takže sa statočne potím ale takto sa asi zmenšuje môj objem.Zloženie tejto textílie mi veľmi dobre pôsobí na operovanú chrbticu, skoro vôbec ma nebolí. Dúfam, že som si neuriekla.

avrilka458

Mila deades mozem ti s kludom povedat ze fir slim pomaha,ja ho mam skoro mesiac a sa mi podarilo uz do dvoch nohavic zhodit.:-)

Slecna A.

nezabudnite, ze ked chcete chudnut, musite spravne jest a cvicit. To iste plati, ze ked chcete pribrat musite spravne jest a cvicit. Radsej sa poradte s dakym odbornikom na vyzivu, lebo niektore rady na tomto fore su skor smiesne :) Cest vynimkam samozrejme.

deto41

Neberte žiadne tablety na chudnutie je to totálna hlúposť oberie Vás to iba o peniaze! Treba zmenit jedlá stravovat sa každé 3 hodiny a hlavne vela jedzte zeleninu a ovocie nie hladovať treba si pozrieť delenú stravu recepty aké sú tam a doma brušáky a ozaj to zabera! Tablety na chudnutie je totálna somárina ja som to vyskusala a nikdy už viac!!

x.egres

RE: marisssa
Skusal som a skusam system, ktory je postaveny na detoxikovani + vyzivovy koktail. Vysledok doteraz je 15 kg tuku dole. Clovek vsak chudne relativne pomalsie, na zaciatku cca 1-2 kg za za 2 tyzdne, neskor sa to spomalilo. Pozitivum je, ze nie som hladny, 5-6 jedal denne. Dolezity je dostatocny prijem vody, aby sa odpad mohol z tela vyplavit. Vycistili sa mi chute, necitim sa unaveny, zlepsili sa mi niektore zravotne parametre.

Fleur-de-lis

správna životospráva a samozrejme pohyb je aj najlacnejší spôsob chudnutia. Prečo míňať kopu peňazí na to, aby dal človek ďalšiu chémiu do tela? Prípadne využil iné "úžasné" spôsoby ako rýchlo schudnúť...
Svet biznisu sa nám bude vždy snažiť vtlačiť do hlavy kopu somarín. Veď chcú zarobiť. Musia predsa všetko odprezentovať ako niečo úžasné...
Tomu aj rozumiem. Ale nerozumiem ľuďom, čo sa dajú tak ľahko nachytať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fit & Slim - Fórum - ZDRAVIE.sk