Solarium a bleda pokozka

suns

macik, ak si bleda, na zaciatok si daj max. 3 minuty ! navyse ak si nikdy nebola v solarku ! sunnyday je trosku "skusenejsia", aj ked si myslim, ze 10 minut je blbost...to je strasne vela ! AJ 8 minut 5x za sebou... navyse ked si sa raz spalila v solarku, neriskovala by som... macik - v solarku sa na kremy spytaj, stoja od 10€, ber na tvoj typ pokozky. 1x chod na 3 minuty, napr. v pondelok, potom chod najskor vo stvrtok na 4 minuty, potom si daj 2x po 5 minut a uz budes vidiet vysledky.. ale fakt nechod na vela, ublizis si !

macik78

dakujem ti velmi pekne Sunny za postrehy, vies co este neviem ako to je s tvarou, mam ju fakt dost bledu a ked si nedam makeup tak sa ma kazdy pyta ze ci som chora a chcem si opalit aj tvar.. Mas skusenosti s nejakou kzmetikou do solarka?

sunnyday

este nieco, radsej chod do solarka na statie, nie lezanie. opalis sa rovnomerne na celom tele. odkial si? odporucila by som ti aj toto tu ak si z okolia. ale ak si z vacsieho mesta, rozhodne si vyberaj, ak budes mat na vyber, nechod hocikam. inak to funguje asi tak, že ti to spustia na dialku a ty mas niekolko minut na to aby si sa vyzliekla a ponatierala kremom, samozrejme ta mmusia nechat osamote. ty sa tam zavries, a vnutri stlacis startovaci gombik. odporucam nebyt namalovana, maximalne oci alebo balzam na pery, ale urcite nie makeup. nemusi, ale moze ti to ublizit na pokozke, to je tiez individualne.

sunnyday

ahoj. ja uz asi mesiac chodievam. zalezi vsetko do pokkozky, ak mas taku bielu ako ja, odporucam ist na to pomaly, postupne. zacinala som na 5 minut, postupne som sla na 5, 6, 8, 10. ale 10 uz som sa spalila a mala som neprijemnu pokozku. nie cervenu, ale len take blede vyrazky, len take osypane hlavne na prsiach. v spravnom solariu musia mat uz aj kremy opalovacie konkretne do solaria, ktore sa na slnku nepouzivaju, su konkretne na to urcene. mozes si vybrat ci chces krem pred, alebo po opalovani. este k tym minutam, 9. 10, a vyssie, uz su rychlejsie opalujuce, na to bacha, preto aj mna spalilo. je rozdiel velky 8 a 10 minut. preto ja som sa vratila k osmicke, hoci ma opali pomalsie, som si istesia. teraz už som mala osem asi 5x po sebe, v piatok sa odvazim znova na 10. moja sestra je sneda od prirody, a jej stacilo 10 hned na prvykrat, potom hodila 12 a skoncila. ak pojdes mensie davky, mozes ist aj kazdy den. ale vyssie minuty uz minimalne raz za dva, mozno aj tri dni. tam kde pojdes ti aj poradia ked sa opytas, uz su skuseni. hlavne nebud netrpezliva a chod naozaj postupne, a ak sa aj vyhadzeš, nestrachuj sa, zmizne to do dalsieho dna, maximalne dvoch. a nekombinuj normalne opalovanie na slnku, je to nebezpecne. ak mi este nieco napadne, napisem. alebo aj teba, pytaj sa kludne:)