Netypicke priznaky zapalu mocoveho mechura

Príspevok v téme: Netypicke priznaky zapalu mocoveho mechura
bara85

ahojte, chcela som sa poradit, mavala som klasicke problemy so zapalom mochoveho mechura, vzdy liecene antibiotikami. Tento rok som mala ale netypicke priznaky.. nebolo palenie pri moceni ale iba caste nutkanie na WC, krce v podbrusku, za lonovou kostou a bolest v krizoch. Doktorka mi nezistila bielkoviny ani krv v moci. preto ma nijak neliecila. Tieto priznaky sa mi opakovali uz viac krat a vzdy trvaju tak tyzden. Aj medziobdobi ked sa citim relativne dobre, stale citim ze nieco nie je v poriadku...

bara85

myslim ze po neliecenych zapaloch mozu prist aj uniky mocu. Uvidim co mi povedia na gynde a urologii teraz ked sa vratim zo zahr. uz sa nedam len tak odbyt. Poprosim doktorku o tie odbery co mi radite. Blbe je ze je to vsetko prepojene, gynekologicke veci aj urologicke. Kedze mavam obcas bolesti pri styku. Len neviem ci je prvotnou pricinou tychto zapalov mocak abo nieco gynekologicke. Uz ma napadaju aj take veci aby mi to neovplyvnilo plodnost a podobne...

dr.jajbolí

Ja mám tiež tie problémy ale mám e coli baktérie, vraj je to zápal. núti ma stále na toal,a neviem ovládnuť mechúr, samovoľne moč odchádza. Je to zo zápalu?

zanra

ahoj bambulina,prosim ta aky ster si to mala robeny?a co to znamena ta G bakteria?lebo tiez mam podobne problemy a staleho partnera a doktori stale nic...dakujem

bambulina

ja som mala podobne priznaky, myslela som,ze je to moc. mechur tak som pila urolo caje a neliecila dva roky. potom ked sa to furt opakovalo (tak 3x do roka, myslela som, ze som na to nachylna abo co, bo po uro cajoch to mizlo) som sla uz na komplet vysetrenie, v moci nic nezistili, az po steri na G bakteriu, ktore sa krasne za dva roky rozmnozovala. tiez som mala staleho partnera... liecili sme sa dva tyzdne atb obaja a preslo to a zatim uz 3 mes je pokoj.

bara85

Dakujem za radu. na to som uz tiez myslela... na chlamydie som bola vysetrovana pred pol rokom, negativne. Mam staleho priatela uz dle roky, takze v tomto by nemal byt problem. Najhorsie je to ze studujem v zahranici, kde ma vzdy doktori len tak naoko preliecia, podla akutnych priznakov. Ked pridem naspat na slovensko a zajdem na gyndu, vsetko je podla nej v poriadku, urolog mi povedal ze sa s tym mam zmierit byt casto chora, ze som asi nachylna na tieto zapaly. Je toto odpoved lekara? ako sa s tym mozem zmierit?