Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

detoxikacia-poradte mi

jancecka

ventil
každý sa učí na vlastných chybách, mne zatiaľ nič zle nerobí, ale ani nemám nejaké vážne zdravotné problémy, pred tým ako som si jačmeň kúpila, som sa poradila s jeho predavačkou, možno to nie je odborníčk ale sama mi vravela ak mám nejaké problémy či so srdcom, žalúdkom alebo proste niečo vážnejšie, mám sa informovať u lekára, ale ja to bereme kôli detoxikácii a čakám zlepšenie pleti D: lieky nezaberali, skúšala som rôzne veci čo mi ľudia radili mydlo ladovú vodu, prírodné masky, domáce masky, kozmetičku, kožnú, nič tak to skúšam takto

dzuga

Dakujem, velmi si ma potesila.
Mam presne taky isty nazor, za vyskusanie nic nedam, teda ak je to nieco nenarocne a prospesne.

ventil

jancecka, mas pravdu, treba to vyskusat, aj ked to samozrejme niekedy stoji peniaze. ale skusenost je cennejsia ako peniaze, nie? ja napriklad patrim k tym, ktori jacmen nemozu, robil mi velmi zle na zaludok, lebo mam malo kyseliny. tiez som to chcela vyskusat, stalo sa, teraz viem, ze to nie je pre kazdeho. z chlorelly som mavala prisernu tachykardiu. tiez to nemozem. aloe mi rozbehlo alergiu, ktoru som dovtedy nikdy nemala. takze vidis, ze som tiez skusala vsetko mozne, lebo clovek chce byt zdravy a mysli si, ze dosiahnut to je jednoduche. ale vsetko nie je pre kazdeho. teraz som opatrnejsia a to je tiez vdaka vsetkym pokusom, ktore nevysli...:-))

jancecka

dzuga, nie len tu ostaň, určite sa niekto nájde kto ti povie vlastnú skúsenosť, ja tiež všetkému neverím, ale počúvam z dvoch strán, tí ktorým jačmeň pomohol a tí, ktorí vravia že je to nezmysel, môžu mať pravdu tí aj tí, jednoducho nepomôžeš všetko každému ale ako to zistím ak nie vyskúšaním??? :D

ventil

presne ako pise mira. spravny lekar ti vysvetli, kde je problem a terapia je zamerana aj na to, aby si sa naucila novym postupom a viac uz v buducnosti ziadneho terapeuta nepotrebovala. presne takeho odbornika som mala na mysli. ak nechces zacat sama studovat a hladat riesenie pomaly a pracne, tak by som vyuzila sluzby takych, ktori sa v tom vyznaju. nie preto, aby ta obrali o peniaze (to nie su odbornici, ale zlodeji), ale aby ti poradili.

dzuga

Ok, ale mne ide hlavne o nazory a skusenosti ludi, obycajnych ludi, pretoze som sa uz dost napocuvala u lekarov, a preto to teraz skusam takto. nejde mi o nazor odbornikov, ktori mi len radia, aby som si kupila to a hento, ze to urcite pomoze. Teraz to skusim inak.

dzuga

Ok, ale mne ide hlavne o nazory a skusenosti ludi, obycajnych ludi, pretoze som sa uz dost napocuvala u lekarov, a preto to teraz skusam takto. nejde mi o nazor odbornikov, ktori mi len radia, aby som si kupila to a hento, ze to urcite pomoze.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

detoxikacia-poradte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk