azathoth, celiakia

azathoth

Prečo stále spomínaš odber vzorky z riti? Ja som napísal, že mám mať vyšetrenie s hadičkou cez zadok plus ešte ďalšie vyšetrenie ten odber, ktorý sa asi tiež bude robiť cez hrdlo. Myslel som ako dlho prebieha to vyšetrenie, nie za aký čas sú vysledky, i keď mesiac je dosť dlhá doba.

marisssa

no podla mna je skor neprijemnejsie odber vzorky z konecnika,no najhorsie na tom bolo to umrtvenie hrdla.ale inak v poho, ved uz som si zvykla:-) uz si ani nepamatam, ale trva to asi mesiac, ci dva..ozaj neviem

marisssa

celiakia. - no kedze netusim, ake priznaky mal azathoth, celiakia ma rozne priznaky, tie,co som mala ja, su najcastejsie, bol si uz na stranke celiakia.sk?alebo si daj vyhladat celiakiu a dozvies sa viac.
no bohuzial, nase lekarstvo je take.
a mimochodom, ja mam tiez "len" 22:-))

celiakia,

Nie mne praveze nezistili, ze ju mam, len chcem vediet ci ju nahodou nemam, lebo azathoth pisal ake ma problemy a mam podobne, v niecom lepsie, vniecom horsie (pol roka to trva a som sopliak 20 rocny) a vsade ma odfajcuju, nastastie teraz som natrafil na jednu skvelu doktorku co sa nebiflila 5 rokov na titul a teraz chodi do roboty si len posediet a vypisat lieky od bolesti, ale ma chrbtovu kost a pomaha ludom(mimochodom je primarka doliecovacieho oddelenia a ja som len tak prisiel za nou, lebo dakedy bola internistka a pomohla dost ludom) prvy krat ma v zivote videla a ma vysetrila, urobila mi vytery a teraz sa mi snazi vybavit jedno vysetrenie na endokrinologii, aby ma zobrali skor, lebo maju az v septembri volno, s tymi klbami ci to nemam rastom..
a ked prides ku "doktorke", ze ta tam posle druhy "doktor" tak ta posle za obvodnou po vymenny listok ci co, lebo iba s nim ta moze ona vysetrit..
takych mame hajzlov bielych plastikou, otrcis hrubu penazku az vtedy ti budu chciet pomoct aj to len tak aby sa nepovedalo..
Neschudol som, ani nevraciam:)

marisssa

celiakia. - no chodievala som na pravidelne prehliadky, lebo aj doktori sa cudovali, ze uz ju nemam."pozorovali ma".stale mi brali krv a robili biopsiu ten.creva-ale cez hrdlo.a citila som, ze nieco nie je v poriadku so mnou.rapidne som schudla a dost som vracala a mala hnacky..a dostala som akne:-( (chvalabohu uz je prec)

celiakia,

marrisa a v tych 14tich ti ju ako znova zistili, ci len tak povedali zas mas problemyu mas celiakiu, to ma zaujima z coho sa da zistit celiakia, z akych vysetreni..

celiakia,

azathoth,tak napis prosim ta ako si dopadol..
no ja si mysli, ze ta krv bola z trhlinky, ktora sa mi mozna uz konecne zahojila, lebo ked vyberal von tu hadicku tak som tam videl ako vitekala krv zo steny konecnika, len debil si myslel, ze to urobila ta hadica, lebo ti moze aj ta hadicka urobit ranky alebo daco take..

marisssa

no tak viac-menej od malicka.zistili mi ju, ked som mala 9mes.nikto nevedel,co mi je,skoro som im zomrela:-(ze som mala len hnacky,chudla som,tenke ruky,nohy,velke nafuknute brucho a tak som to mala do 11r.vtedy,co bolo zaujiimave,mi "zmizla",mohla som jest,co som chcela a potom po 5.rokoch znova-celiakia a uz dozivotne.