azathoth, celiakia

azathoth

Celiakia, no myslím, že o tom tie vyšetrenia budú. Mne ale zo zadku krv netečie. Zvednutý som už štvrtým rokom.

celiakia,

ta otazka je naviazana na jednu temu, ale nezda sa mi to komplikovane napisane..
Marrisa tak povec ako ti zistili celiakiu?

marisssa

no ved som si, ale ked je tak komplikovane napisany..netusim, o com je vlastne rec.a to azathoth, je len tvoj nick,ci nieco ine..vravim, ze netusim,ale mam celiakiu,tak som chcela reagovat..

celiakia,

na tej hadicke som bol do 50cm, lebo som si na papieri nachadzal krv a furt chodim na stolicu(vacsinou 3 razy, ale dakedy aj 5,6 krat)a zavse ma aj tak slabo pobolieva brucho. Ale to je len konecnik tych 50 cm a vsetko ok, krv ok,
ze mam viac vlakniny
pucim vlocky do seba a tak, viacej zeleniny a ovocia a jedine co sa zmenilo, ze uz ta krv neni na papieri,
inac som stale zdochnuty..
a ti povedali, ze tu celiakiu potvrdi ta hadicka alebo ta vzorka z tenkeho creva?

azathoth

Určite má veľa ľudí rovnaké problémy, ale málo z nich v tom vidí spojitosť. Niekomu vadí fyzické vyslabenie, tak užíva tabletky proti únave, druhého viac trápi štípanie oči, tak si kvapká do nich kvapky, ďalší má stuhnuté svaly, pukajúce kosti, tak sa natiera masťou, iný má pachuť v ústach, žlté rozpadávajúca sa zuby, zapalujúce, vysušené pery, tak kloktá dezinfekčnú vodu a takto sa dá pokračovať do aleluja. Mne dal imunológ zobrať krv na autoimúnne protilátky, keď asi dospel k názoru, že niekoľko centimetrové vredy pod mojim ksichtom asi nebudú normálne. Z tých výsledkov nabehla celiakia, tak teraz čakám na to vyšetrenie, čo sa začína na k, kde sa strká kamerová hadička do riti a na odber vzorky z tenkého čreva.