problem s pletou

adriana

ahojky Maria... pisem az teraz lebo ten tyzden naozaj rychlo ubieha a ja naozaj od rana nemam casu ani na chvilu si sadnut k PC:(:(:( dufam,ze sa aj Tvojej dcere polepsilo a dufam,ak si tento tyzden v praci,ze sa Ti dari:):):) a co Tvoja dcera nema rada doktorov? my inak tak normal,az na to ze niekedy Adrianka tak vystraja,ze som z nej uplne unavena uz o 19 00 vecer!!! ale proste jej sa to velmi strieda,raz je ako anjel a raz ako 100 certov!!! raz spi fajne a raz strasne a tak dokola:):):) tak sa mi maj zatial pekne a uz sa tolko neopaluj,bo budes ako cigan:):):)

[zruseny12]

no,ja som bola na nejake odbery minuly tyzden koli tym kostiam aj urad prace akurat som mala navstivit...no a potom aj dcera strasne kaslala...tak som,chcela teraz v pondelok s nou k lekarke,ale ju tam dostat tak to je dielo...tak este ten tyzden som doma a od pondelka by som uz chcela ist do prace...inak zdravie sluzi podla moznosti.raz tak raz tak....dnes ma pobolieva hlava,ale to bude aj tym PC,lebo som na nom casto,alebo slnkom,lebo sa opalujem a prazi rovno na balkon....tak nech spinka vacsia vyrastie...vy sa majte tiez ok....nam uz tu zablokovali jednu temu...HYPRVENTILACNU TETANIU-len registrovany sa moze hlasit....tak som uz asi dopisala s jednou kockou...majte sa krasne...a este krasny zb.dna...paaaaa

adriana

Ahojky,a ja som rada,ze si to nasla a napisala:):):) a to ked si doma ,tak to znamena ze to Tvoje zdravicko nie je az tak super,ze? To mas pravdu,vykasli sa na to a to Ti neujde,su prijemnejsie veci v zivote ako upratovanie:):):)Adrianka teraz buvka,tak rychlo varim,spratujema tak ved to poznas:):):)Ja Ti prajem peknucky vikend plny relaxu a pohody a opatrujsa:):):) dakujeme za tu pusu:):):)pa pa ADRIANKYYYYY

[zruseny12]

Ahoj Adriana....no to som velmi rada,ze si sa ozvala,ja som tuto temu hladala a nemohla som ju najst...myslela som ,ze nam ju zrusili...no, Adrianka je v tom najkrajsom obdobi...inak ja sa mam podla toho ako sluzi zdravie,momentalne som doma a robim poriadky,lebo som trochu zanedbala okna atd.dnes by som mala robit kuchynu,ale tak sa mi do toho nechce...ma prist aj druh dnes domov...tak sa asi na to z vysoka...a urobim to az odide...neviem,co je nove v praci,lebo som druhy tyzden doma,ale od pondelka by som uz chcela nastupit do prace...zajtra idem na TETANOVKU...tak sa majte krasne a malej posielam velku pusu ako dvere autobusu...:0)))).....pa

adriana

Ahojky Mariaa.... dlho som tu nebola a vidim,ze ani Ty:):):)chcela som Ti nehat odkaz na teme AHOJTE,ale je len pre prihlasenych pouzivatelov:(:(:( takze len som chcela vediet ako sa Ti dari a ako sa celkovo mas? My sa mame dobre,len sme mali nejake behacky a stale nejake navstevy a tak toho bolo celkom dost,ze malo kedy som sa dostala k PC.ADrianka je uz velka baba a je velmi krasna a strasne pekne sa usmieva a uz si aj brble vo svojom jazyku:):):) no inak sa na nej nasmejeme,mame z nej velku radost:):):) tak ak budes mat cas,tak napis ako sa Ti dari,co praca a tak,dobre? zatial pa pa a opatruj sa a posielame pusinky

[zruseny12]

Ahoj Adriana,jej to je mi luto...dufam,ze uz je s toho vonku,ja dufam,ze sa mi to zlepsi pri najhorsom aspon nech ostane tak ako je to teraz...aj ty sa drz s malou Adriankou a tiez vam prajem krasne dni...chapem ta ako ti moze byt aj ja som sa stale trapila ked trpeli deti...:0((((........maj sa krasne...pa

adriana

Ahojky Mariaa... nemam cas ani vobec nic,Adrianka ma asi koliku a je velmi zla uz od nedele a stale placka:(uz som tak utahana z nej,uz nevladzem:( aj ju masirujem,aj cvicime aj ma specialne kvapky na koliku a nezabera nic:( ak to neprejde,pojdeme na vysetrenie,lebo uz placem s nou aj ja co mi jej je tak velmi luto ako narieka:(:(:(dufam ze Ta necaka ziadny problem,budem drzat velmi palceky:):):)ja verim,ze to bude ok s tebou:):):)pekny tyzden Ti prajem a hlavne sa opatruj a ja sa zas ozvem,zatial pa pa a posielame pusinky:):):)

RNG

V najblizsej zasielke budem mat aj witch hazel(Hamamelis virginiana),silnu cistu formulaciu, na stahovanie porov, dezinfekciu tvare, niekomu to dokonca pomaha na acne a lupiny.
Bol som dlho v omyle, ze tak ako v USA je witch hazel skoro v kazdej kupelni na policke, ze je to samozrejme aj inde.

[zruseny12]

Ahoj Adriana,no mohlo by to tak ostat,ale asi budem mat jeden problem,ale nechcem predbiehat,az po vysledkoch budem mudrejsia...inak aj mi sme vsade bravali dceru,od malicka,vsade kde sme isli my isla aj ona...tak nech rastie a je zdrava,sak aj ty a tvoj priatel-cela rodina,lebo zdravie je prvorade...maj sa krasne cez vykend a tiez sa drz,praca je ok,ale dnes som uz bola utahana....ako keby som robila neviem co....pa