problem s pletou

[zruseny12]

Ahoj Adriana,tak tomu tvojmu malemu sa nejak nechce na svet,je mu dobre u mamicky...:0)))).........mozno si nieco zjedla,teraz si citlivejsia,alebo ked mas bazalku,tak je dobre uvarit si ju a na zapalene vyrazky je dobra...raz som to citala v casopise...alebo aj harmancek je dobry...tak sa maj krasne...pa

adriana

ahojky mariaa,tak ja este stale doma a boli ma nejak hrdlo a na jednom lici mam strasne vela cervenych neviem ci vyraziek alebo z niecoho podrazdene:(potieram si to len tea tree,nebudem do toho tlacit,lebo ja son schopna z toho urobit hrozu.Inak aj tebe tak uz len zbytok peknej nedele:):):)

duro

Dobrý deň ženské, trapi vás krása ?:)Máte problémy s akné ? Treba ísŤ ku kožnej a nech vám nadávkuje antikoncepčné tabletky. Tieto su dosť drahe na mesiac si myslím cca 2ooo sk alebo to môže preplacať poisťovňa . A dobrá je aj k tomu kombucha .Vyčisťuje pleť a pomáha regenerovať bunky v celom tele a proste je to zaujímavá prírodná vec , treba vyskušaŤ . Stači zavolaŤ alebo sa ohlásiŤ na émail : juraj.liko@centrum.sk marta.likova@centrum.sk tel .č : 0905 700 401 cena balíčku je 215 sk dobierka do dvoch dní.

[zruseny12]

Ahoj Adriana,no a ja som myslela,ze uz sa niekde staras o malicke,a ty si vylehujes doma....u nas je tiez pekne...a aj bolo pekne..ja som doma...pozerala som na Hriesny tanecII a na BETY...TAK SA MAJ KRASNE....PA

adriana

Ahojky Mariaa:) nie,ja som este stale doma,vcera som robila nejake doma ce pracicky a varila gulas a dnes len lezim a spim,neviem co som taka strasne unavena a spat a spat:):):)