moisha je na tom zle... :((((

moisha

dobrý nápad. Len vieš, teraz som pár mesiacov nerobila nič, len polku týždňa lehárila a druhú polku bola v škole(kedže študujem takouto formou štúdia). Síce skúškové začína, tak dúfam, že sa odosobním a zamestná ma to troška. Hľadala som si aj nejakú brigádu no neúspešne. V poslednom čase mi nejak nič nevychádzalo...
ja viem, poviete si, že sa moc ľutujem, ale nebudem, musí ma to prejsť!

riga

skus sa venovat niecomu inemu, zamestnavaj si hlavicku, aby si na to nemyslela. Moj vztah neprezil kriticky siedmy rok, ale dostala som sa z toho

moisha

chcela by som aby to prešlo čo najskôr... vôbec nemôžem zaspať, musela som si zas zapnúť comp.
Chcela by som sa opýtať, čo ste robili vy po rozchodoch? Nemáte nejaké rady ako lepšie zabudnúť?

lucka

tak to nie je celkom ok, to mas pravdu, ale tak zase nestoji ti asi za to aby si sa trapila, kedze ste sa rozisli, leho sa to hovori, ja viem, ale prejde to ako vsteko napokon

moisha

veď ja nikoho dokonalého ani nehľadám, ale ak si začne dávať na prvé miesto iné priority a mňa na koniec, tak si myslím, že to nie je tak celkom o.k. je mi síce ťažko, hoc mi bolo na "5" min o.k, ale čo som čakala...Ja teraz o žiadnom inom neuvažujem(chcem byť na istý čas sama), ja len chcem čo najskôr zabudnúť...zaspať a zobudiť sa s tým, že si nebudem nič, čo sa jeho týka pamätať.

lucka

ale existuje estte niekto normalny, neboj nic, len netreba hladat, ved on pride, a zase netreba cakat nikoho dokonaleho, kazdy ma svoje muchy...

moisha

to je aká krava ty kokos... veď ona nemá chrbtovú kosť! Ja niečo také taktiež odsudzujem, ako ten chlap je riadna sviňa a viem, že nie je takýchto idiotov na tomto svete málo.(samozrejme aj žien) Preto strácam nádej, že tu jestvuje niekto normálny pre mňa ešte...

sedmikraska

tu je ta tema: www.zdravie.sk
vybrala si si hold meno, na ktore si pamatame asi vsetci co sme tam pisali :D
A to ze si taka dobra a dokonca dolezas za nim vzdy ty, tak pri druhom aspon vies coho sa vyvarovat, chlapec si na to asi velmi zvykol, ze si moze robit co chce a ani by som sa nedivila, keby zajtra doliezol

moisha

Veronika, asi určite, lebo už mi minule niekto napísal niečo podobné a nechápala som o čom hovorí. Ja tento používam len pár týždňov a asi si si všimla, že je len tak vymyslený a nie je ani registrovaný.
Nevadí, stáva sa :) Vieš, keď sa niečo kazí, tak úplne... Nevieš náhodou ako sa volala tá téma?, aby som sa na to šla pozrieť...