Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

C64 - narok na kupelnu liecbu?

faja.26

Dobry chcem sa informovat do kedy mam narok na kupelnu liecbu som po cievnej odkedy do kedy mam narok na kupelnu liecbu tipu A dakujem

aduliena

Jaroslava, to je hrozné. A taký človek si hovorí lekár. No ale komisia je tvrdá. Ale dúfam, že ste sa odvolali. Lebo do 30 dní na to máte nárok. Odvolajte sa a doložte si tam ten nález z histológie.
Veľa šťastia!

jaroslava

dakujem za radu. skusim si to vybavit. len neviem ci mam narok aj napriek tomu, ze som po operacii nemala chemo. ani radio. liecbu. s instituciami napr. so soc. poistovnou mam zle skusenosti.kratko po operacii som si podla pokynov svojho lekara isla podat ziadost na invalidny dohodok. v karte mi chybal vysledok histolog.vysetrenia a revizny lekar mi povedal "naco ste sem prisla bez toho. to moze kazdy prist sem a povedat: mam rakovinu, dajte mi dochodok." ani neviem ako som od tial vysla.sokovalo ma to a plakala som celou cestou domov. ten lekar to povedal tak, akoby niekto mal radost z toho, ze ma rakovinu a dostane dochodok. bolo to prvy krat co predo mnou nahlas niekto vyslovil moju diagnozu. nechcem nieco take zazit aj na zdrav. poistovni pri podavani ziadosti o kupelnu liecbu. preto som napisala najprv sem do fora.

kosa

pani Jaroslava,
narok na kupelnu liecbu mate.
obratte sa na vasho osetrujuceho ( domaceho) lekara zo ziadostov o toto.

nechcu prilis ludi posielat na rehabilitaciju a regeneraciju ale treba este raz zopakovat, narok mate a 3 tyzne oddychu vam pomozu zregenerovat.

vdaka za pozornost.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.