Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obrovský problém s učením sa

Príspevok v téme: Obrovský problém s učením sa
dusan

Ahojte! Potrebujem poradit. Nedokazem sa sustredit na ucenie. Resp., nedokazem sa k nemu prinutit. Mam 23 rokov a mam problemy s vysokou skolou. So skuskami, s pisanim diplomovky. Mam tieto problemy ale dlhodobo. V podstate pocas celej skoly a zacalo to uz na strednej... Cez skusky preliezam tesne alebo s nejakym tym podvodom... Nemyslim si o sebe, ze by som bol hlupy, len sa nedokazem nejak prinutit. Neviete nejak poradit? Hocijak? Neexistuju nejake tabletky alebo terapia alebo... ja neviem. Vdaka za kazdu odpoved.
PS: Staci, ak aj napisete, ci nemate podobny problem aj vy.

ivu3a

tak ja som mala problem...4 prednasky v jeden den, na niektorych zapisamych 10 stran poznamok, no a teraz si to prejdi vsetko..plus ucit sa na cvika co su dalsi den,nedalo sa to zvladat dako normalne, ak som chcela popri uceni robit aj nieco ine ..o to horsie to bude teraz cez skuskove

ivu3a

agina, to je krasna teoria, ale nie je to zvladatelne na kazdej skole.. tiez som to tak planovala tento semester a nevydrzalo mi to poriadne ani 2 tyzdne..kebyeze to chcem praktizovat dlhodobo, neviem ci vytiahnem paty z domu

agina

Dusan ja by som ti poradila neucit sa vsetko naraz, ja som to robila tak, ze som si precitala to, co sme prave v skole brali a potom, ked sa bolo treba ucit na skusky, tak som uz v podstate vsetko vedela a nebolo sa treba vela doucovat.

ivuša

skvela tema :D .. momentalne sa ucim na zajtrajsi zapocet a neda sa povedat. ze by sa mi chcelo.. no ale ked musim, tak musim :P ...nenecham sa vyhodit uz na zapocte... vsetkto je o tvojej voli.. musis sa sam donutit si nad to sadnut a poucit sa...malokto je taky, ze ho to fakt bavi...neuc sa v jednom kuse, rob si prestavky, inak to nemam moc efekt, mozes skusit dake pripravky z ginka, sak aj platsebo efekt pomoze:) ale mne to celkom pomaha

pre dusana

tak nebehaj po nete a jednoducho sa donut ucit za kazdu cenu. ty musis vediet ake mas priority, co je pre teba dolezite, co chces a co nechces. jednoducho vypni net aj pc, otvor skripta a uc sa.

lucka

ja mam tiez zajtra skusku, a beha mi v hlave kopa inych veci, mne osobne to ide najrychlejsie pod tlakom, ked uz viem ze mi nic ine nezostava ako ucit sa....,preco studujes? za akym cielo?

dusan

Mozno sa tomu hovori lenivost, ale ako ju prekonat? Co s tym mam robit? Aj teraz - viem, ze mam makat, ale radsej beham po nete...

lucka

no tak potom nemas problem, tomu sa hovori lenivost ]], ale skor ako sa zacnes deptat ze to nestihnes, skus sa aspon nieco naucit, nalepi sa na teba nieco aj po precitani...., len netreba stresovat, a lahsie sa donutis ked vies ze sa tomu budes venovat len hodinu kezdy vecer ako ked mas pred sebou to , ze nad tym stravis cely den...

mrkva

tiez chodim na VS a nechce sa mi ucit. Ale prinutit sa viem :) Poviem si, ze aj tak sa to budem musiet naucit a cim skor, tym lepsie .. skor bude po skuske a skor bude pokoj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obrovský problém s učením sa - Fórum - ZDRAVIE.sk