Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stres pred skuskami

RNG

gingko forte na 40 mg vytazku z gingka s 24 % gingkolidov. Ja odporucam obvykle brat 100 mg kapsule (24% gingkolidov) raz az dva krat denne.

ivuša

taj ja mam ginko prim a ginko forte...pocula som, ze ginko prim-nic moc, co sa tyka ucinnych latok, ale sak aj plasebo efekt pomaha :P .. kavu moc nemusim, skor zeleny caj, vraj zdravsia verzia .. dnes budeme akurat na cvikach izolovat kofein z kavy a caju, tak si tajne vezmem a budem sa dopovat cez skuskove :D

RNG

Oprava, zmenili zlozenie, nove silnejsie je;

Ginkgo biloba(štand.extrakt 24/6)....... 10,00 mg
Vitamín B6 .............. 2,00 mg
Horčík ...................100,00 mg
Fosfatidilcholín ......... 100,00 mg
Kofeín 30,00 mg

To je trosku lepsie, ale zase tam neuviedli, v akej forme ten horcik je, ak je to kyslicnik alebo uhlicitan, tak sa z neho absorbuje velmi malo. A zdroj kofeinu tam nie je specifikovany. Je prirodny ci synteticky?

RNG

zlozenie prostriedku Memo Plus(Walmark):
Zloženie: Ginkgo biloba list - 20 mg Guarana - 200 mg Horčík - 12 mg Vitamín B12 - 200 µg Echinacea - 10 mg
......
Vsimnite si ze sa jedna o pomerne male mnozstva bylin, nie silnych bylinnych vytazkov, malicko horcika v nespecifikovanej forme a B-12 sa cez zaludok absorbuje tak asi 2% max.
Spravne davky by mali byt silne koncentraty s uvedenymi mnozstvami aktivnych latok, liposomicka forma vitaminu B-12, ktora by sa absorbovala az vyse 80% ako napr B-12 pod jazyk(sublingual B-12)
Porovnajte to napr s Sublingual B-12, 2500 mg, alebo so silnymi koncentraciami a velkymi davkami v termogennej zmesi Xtreme Lean Supreme
....
Takze tuto miernu zmes by som skor charakterizoval ako "hlavne placebo efekt". Najucinnejsie v nej je 200 mg guarany, kde ja odporucam minimum caj z lyzice guarany(7 gramov=7000 mg), ked uz nie ucinnejsi a silnejsi vytazok.

mrkva

nooo to by aj mna zaujimalo :) Ja zacnem uzivat asi MEMO PLUS, nie je to proti nervozite, ale na ucenie, snad to pomoze

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stres pred skuskami - Fórum - ZDRAVIE.sk