Dlhá menštruácia

Príspevok v téme: Dlhá menštruácia
xya

Menštruácia mi trvá už v podstate 17 dní. 12.4.som dostala menzes, týždeň to išlo v štýle "3 kvapky za deň" (doslovne). 19.4.začal vcelku "normalny" menzes, sice slaby, ale trva doteraz. Mam pocit, že to ani nie je "normalna" červená krv, skôr hnedý výtok. Môže to byť spôsobené stresom a rozhodeným denným rytmom? Dokončujem diplomku a popritom pracujem. Stretli ste sa s tým niekedy?

bejby18

Dobrý deň mam silnú menštráuciu mam ju dlho tj. 16 dni, mam 34 rokov deti nemám predtím som nemala pol roka menzes Tak bi som chela vediet čo sa somnou deje?

Niisa

Prosím ... mám nejakú čudnú krv .. keď vyteká je červená ale keď vyschne je hnedá :( bojím sa ... čítala som že to môže byť rakovina ... a je mi 12

JULia22

Mam 12 rokov. Prosim pomožte mi 20.12 som dostala prvu menštruaciu asi 5 dni bola v phode možno aj celkom slaba ale od piateho dňa ju mam hrozne silnu aj som mala krvne zrazeniny ale malé. Krvacam len keď stojim ale keď sedim tak nekrvacam ale keď sa postavim všetko to zo mňa vytečie. Keď močim tam mam tam krv je to normalne? Bojim sa mam menštruaciu 7 deň a je dosť silna už neviem čo mam robiť :( pomoooc prosim

JULia22

Mam 12 rokov. Prosim pomožte mi 20.12 som dostala prvu menštruaciu asi 5 dni bola v phode možno aj celkom slaba ale od piateho dňa ju mam hrozne silnu aj som mala krvne zrazeniny ale malé. Krvacam len keď stojim ale keď sedim tak nekrvacam ale keď sa postavim všetko to zo mňa vytečie. Keď močim tam mam tam krv je to normalne? Bojim sa mam menštruaciu 7 deň a je dosť silna už neviem čo mam robiť :( pomoooc prosim

RomcaPomocnica

Všetky dievčatá čo máte od 12 do tých 15 rokov je to normálne ked máte menzes o niečo dlhší lebo teraz sa vám to všetko usporadú s hormonmy takž ekludne môžete mať aj 12dní menzes aj viac je to ok