Dlhá menštruácia

Príspevok v téme: Dlhá menštruácia
xya

Menštruácia mi trvá už v podstate 17 dní. 12.4.som dostala menzes, týždeň to išlo v štýle "3 kvapky za deň" (doslovne). 19.4.začal vcelku "normalny" menzes, sice slaby, ale trva doteraz. Mam pocit, že to ani nie je "normalna" červená krv, skôr hnedý výtok. Môže to byť spôsobené stresom a rozhodeným denným rytmom? Dokončujem diplomku a popritom pracujem. Stretli ste sa s tým niekedy?

zubrienka

moja dcerka ma tiez takyto problem.ma 11 rokov a uz pomaly mesiac krvaca.teraz jej lekar nasadil norethisteron.neviem ci to nieje pre nu priskoro.je to jej 1.menstruacia

Ruthiel

Ja som mala menstruaciu vyse mesiaca, hormonalne tabletky mi zabrali, ale po ich vysadeni sa mi problem vratil.
Mne sa osvedcilo pitie caju z Pastierskej kapsicky, ktory sa da kupit v lekarnach (vsetko o nej na nete), niektori beru aj tinkturu. Este som si obcas dala aj Cayenne pepper (teda praskom z chilli papriciek) do normalneho caju, ale len tak za pol lyzicky.
Upozornujem, ze som sa rozhodla pre samo liecbu az po ultrazvuku a krvnych testoch, ktore boli v poriadku. Su rozne priciny dlheho krvacania ako hormonalna nerovnovaha, nedostatok zeleza, resp cysty a podobne, takze je vzdy dobre zajst za lekarom.

nataly456789

ahojte mam 11 rokov a mam uz 11 dni menstruaciu a je to aj tak ze ju mam kazdy tyzden.... po 6 dni a mam ju taku aj ne slabu aj ne silnu prosim pomozte mi moja mamina tiez nwe a kamosky tiez ne ja potrebujem pomoc velmi vas prosim my co najskor pomoct moze to ybt tym ze momentalne mam strasne vela stresu??? prosim o pomoc NATALY

golia280

Ahojte počuli ste už o aniónových vložkách? Upravujú a skracujú menštruačný cyklus, zmierňujú a odstraňujú bolest, pohlcujú pach a majú neskutočnú absorbciu. gungujú na fyzike -anion -, kation +, všetky plesne, baktérie, výtoky, zápaly majú plus, anión zneutralizuje a problém odstráni ak schcete vedieť viac 0915 823 233

aluska

omanka moze to mat 1000 dovodov..mozes mat nejaky vnutorny problem..navstiv lekara a on ti to objasni po vysetreni

omanka

ahojte uz 4 roky mam pravidelnu menstruaciu , bez akychkolvek problemov az na bolesti ,
minuly tyzden som dostala menstruaciu dnes mi trva uz 10 den , stalo sammi to prvy krat vobec nemam bolesti len krvacam , neviem od coho to je ? je moznost tehotenstva alebo maximalneho stresu ?? dakujem,

keetty

ahojte chcem sa opytat ci sa s vas uz niektora stretla s tym ze dostala klasicky menstruaciu a potom po tyzdni jej zacala znova??

alzbee

Pri prvom menzese je normalne, ze trva az 9 dni...este parkrat sa to moze zopakovat a postupne sa ti zrejme skrati na menej dni.

Lila147

Mať menzes 9 dní nie je normálne, bývajú v tom zvyčajne už nejake hormonálne poruchy a čo sa týka bieleho výtoku, ten by nemal byť vážny ak nemáš iné problémy...baby majú výtok bežne, priesvitný, alebo biely, no ten kyslastý zápach by mohol znamenať aj začiatok mykozy, no nechcem strašiť, pretože to tak vôbec nemusí byť, len nahlas uvažujem..joj, ja keď som to dostala, tak keby sa to už nikdy nevráti by som bola nahepená, ale teba asi teší, že si už žena, čo??? :-)