chudnutie a prsia

Príspevok v téme: chudnutie a prsia
alankas

Čaute baby, podarilo sa mi pár kíl schudnúť, ale zdá sa mi, že mi z toho padli aj prsia. Nechcem o ne prísť. Mala som ich vždy akurát a bola som s nimi spokojná, ale teraz sa akoby zmenšili a stratili. Neviete mi niečo poradiť, aby sa mi nezmenšovali a opäť nabrali tú správnu veľkosť?

marisssa

ja mam skoro podobny problem, hore mam 38 tak po pas,ale od pas nadol 40.mam velke boky,to je v rodine a tie sunky na bokoch pod pasom a ani netusim , ako z toho schudnut!

alankas

je to strašné... v horných partiach som uplne normálna veľkosť S-M, len nohy mám strašne silné, až neprimerane k mojej hornej časti tela. tak sa snažím byciklovať, ale padajú aj prsia a ruky a to sa mi nepači. Chcem len z nôh schudnúť a vypracovať ich, aby som mohla nosiť sukňu, bo keď mám holé nohy, tak sa mi trú stehná a potom tá koža šťípe... som z toho zúfala... :-(

marisssa

vsimla si si modelky, ci herecky, maju tip-top postavicku a prsia?asi si ich nechavaju doma v skrini:-) bud krv a mlieko alebo kost a koza a to doslova..

alankas

no ja som mala také pekné trojky a teraz mám myslím že už dvojky a som z toho nešťastná. Bojím sa, aby sa nezmenšili ešte viac. Snažím sa chudnúť hlavne cvičením a nie hladovaním a tak som si myslela, že nepadnú, ale padli... :-(

aduliena

No viete, to je tak, keď sa chudne, tak najviac odtiaľ, odkiaľ nechceme...
Na prsia pomôžu jedine cviky na spevnenie. Prsné svaly cvikom spevnejú a získajú krajší tvar, no a na pohľad tým vyzerajú aj väčšie. Žiadny iný zázrak zatiaľ na to ešte nevymysleli...

marisssa

zas pribrat?:-)) no to je uplne normalne,ze sa ti prsia zmensili z chudnutia.z nich telo schudne ako prve a stratia sa..ja tiez chcem zacat cvicit, no nechcem stratit moju velkost, mam sice dvojky,ale pekne dvojky:-)