Bozkavanie bradaviek

Nefritova

ved to suvisi s cyklom nie? ja ked mam pred m. tak vtedy ma bolia prsia samo o sebe a je mi neprijemny akykolvek dotyk na nich, aj oblecenie ma omina, inak je to prijemne

maja35

Mám rovnaky problém. Trvá to už 15 rokov a stále sa to zhoršuje,nemôže sa ich ani dotknúť aj sprcha mi prekáža.Veľmi to ohrozuje naše mamželstvo. Neviem čo s tím.

jana25

ja to mám velmi rada ked sa mi dotýka bradaviek ,vzrušuje ma to aj ked sa hrá s prsiami ,som velmi vzrušená a dosiahnem aj orgazmus ...

mno

mne to nerobi absolutne nic cize ani moja erotogenna zona to nie je urcite. A ked ich bozkava dlhsie tak mi to je neprijemne a az doslova antivzrusujuce..:D

baskaj

no, ja to mam podobne ale len spolovice, ked mi priatel bozkava ale hrizka pravu pradavku desne ma to vzrusi ale ked lavu je mi to neprijemne. ale vazne, mozno je to preto lebo prave mam vacsie o dost, a je to v psychike

judy11

aj mne je to dost neprijemne, nemam to rada, lebo ma to stekli, niekedy dokonca boli...proste prsia nie su moja erotogenna zona...mozno su to komplexy...neviem...