Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uraz kolena

Romik1990

Ahojte, v pondelok som spadla z bicykla a tak sa podarilo že som si dosť silno buchla pravé koleno o zem, bolesť pomaly ustupuje, používam maste ako heparoid a octanovú masť, ale už je pomaly koniec týždňa a keď dlhšie sedím a potom vstávam tak nemožem vyrovnať koleno a pociťujem silnú bolesť, na mieste sa mi vytvorila aj modrina , ked& budem mocť normalne chodiť.Veľmi ma to obmedzuje :(((

ja20

ja som nemala ani tak uraz kolena ako som si vcera zvrtla clenok cestou na bus. okrem clenku ma vsak pobolieva aj koleno hlavne ked idem dole schodmi je to pocit tlaku na vonkajsej aj vnutornej strane praveho kolena. cca pred 2-3 rokmi som mala aj uraz>spadla som kolenom na obrubnik, nedalo sa s nim hned hybat az po cca 300 m, mierny opuch a odvtedy stale obcas pobolievalo{rtg po mesiaci, az vtedy som nezodpovedne isla k lekarovi bolo ok, vraj len stav po vyvrtnuti kolena}. teraz do toho ten clenok a koleno boli zasa...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.