Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vetry na verejnosti?

Príspevok v téme: Vetry na verejnosti?
budhasoul

Chcel by som sa spytat ci aj Vam sa niekedy stalo, ze ste ci uz zamerne alebo nezamerne pustili v spolocnosti vetry.
Nie doma!
Pocitam tym verejne miesta ako parky, ulice, nakupne centra, alebo verejne toalety.
Ja osobne mam s tymto dost problem a nedokazal by som to urobit na verejnom priestranstve i ked viem, ze tam nikto nie je a na druhej strane viem, ze to vela ludi tak zvykne robit. Ake su vase nazory a skusenosti ci uz vase alebo co ste zazili?
Este sa ospravedlnujem za nie moc prijemnu temu.

spion

V zime ked niekedy v buse nekuria, tak ma to prdnutie prijemne ohreje a pomasiruje ritku. Vsetci spia (cestujem rano) tak aninezistim kto spi a kto odpadol :D

rodrigez

Jasne, len sa nauc prdet potichu... krom toho v nakupnych centrach je hluk jak svina, tam sa v poho da prdet, tak isto v MHD.

chrobáčik

a väčšinou to býva tak,že trafená hus zagága.pre tých,čo si uvoľnia,a chcú to hodiť na niekoho iného,tak sa tvária,že fúúúj,aký smrad.

jajka001

najvacsi smrad je z klobas, salámy, fašírky, pivo, olomouckych syreckov a inych plesnivych syrov, špenátu, strukovin...tazko stravitelnych jedal

usiko

lea ma ppravdu, ja som este aj vegetarian, a vetry mam len od urcitych potravin, napr. paprika, fazula niekedy a tak....a vtedy viem, ze aj tak nic, lebo ich vobec necitit......ale pamatam sa, ked som jedla maso a akombinovala stravu hlava nehlava, tak to bola sodoma gomora....

anjelicek

teda som sa pobavila:-) ja mam teraz problemy,asi tri tyzdne vetry a problemy s velkou potrebou a neviem uz co si pocat.teda ale medzi ludmi nepustam :-D

usiko

No, kedze mam delenu stravu, tak mozem hocikedy a hocikde, pretoze mne to nezapacha....takze nie je problem....chvalabohu som si to takto zariadila...predtym to bolo veru strasne.....ale teraz je to ok, nikto nevie, ze som to urobila, lebo to necitit....

aaaaaaaa

no vy ste teda humusaci :-) este tak pustit spiona a tvarit sa nenapadne ok, ale zatat nahlas niekde v skole, robote...to je hanba.

womannn

no ja napriklad nemozem to pustit hocikde..bola som v skole a myslela som ze zomriem od tej bolesti ako ma bolelo brucho ale aj tak som to nevypustila , az potom ked som isla domov a vonku inac dnu v miestnosti kde je vela ludi to nie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vetry na verejnosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk