Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Záchvaty zúrivosti

agbdlil

Chcem sa opytat ci sa da dako pomoct alebo liecit tomu ked viem dostat taky amok zurivosti ked ma vytoci brat ze by som mu vedel velmi ublizit. Mam dobre nervy ale ked mi pretecu tak ani nerozmyslam a bojim sa ze by som v tom stave vedel ublizit na zdravi aj bratovi. Dakujem.

mamca

To si teda riadne struhla vedľa,keď tvrdíš,že akupunktúra je nevedecká.Rozlišuj medzi jednoznačným tvrdením a názorom.Tvoja obrana vopred je znakom nezáujmu prijať fakty,to je môj názor.Ale nerada debatujem o problematike s ľuďmi,ktorí svoje tvrdenia podkladajú argumentmi typu jedna pani povedala...

barbinka

mamca: to som ti napísala pre istotu dopredu, aby si sa ani nepokúšala. priateľ má alergiu. babka jeho ho nahnala k akupunktúristovi, lebo ona chodí pravideľne. ževraj nebude mať alergiu. haaaaa. jasné. a to nie je jediný príklad. tieto veci sú nevedecké.

mamca

Barbinka,prečo máš pocit,že ťa presviedčam? Ja vravím,že o nej veľa nevieš,to je všetko.
Akupunktúra ani zďaleka nie je všemocná,má svoje kontraindikácie aj obmedzenia,tak ako každá monoliečba.S tým,že vylieči všetko,ani ja nesúhlasím,len škoda,keď to odradí ľudí,také preceňovanie.Každý schopný akupunkturista totiž rovno povie,čo je možné a čo nie.A tých je málo.

mamca

Mjaníka hodnotiť nechcem,nepoznám jeho prácu,s niektorými ťahkými diagnózami veľmi nesúhlasím,ale na margo akupunktúry-neviete o nej asi toľko informácií,aby ste mohli pochopiť súvislosti,ktoré tu sú.A to hovorím o vedecky podložených veciach,nie o domnienkach.

barbinka

RNG je naozaj odborník. toho pána si aj dosť vážim. myslím, že tu už veľa ľuďom pomohol, podotýkam, že aj mne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Záchvaty zúrivosti - Fórum - ZDRAVIE.sk