Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

robite sa vsetci ze ste najmudrejsi na a viete prd poradid

Martin_242

tinuska4, Tvoje neštastie je aj našim neštastím.
Bohužiaľ, ja Ti v tvojej téme neviem odpovedať, pretože som chlap a zatiaľ som tehotný nebol.
Nieje práve fér napísať o svojom probléme a keď Ti do 5 minút nikto neodpíše založiť novú tému a začať urážať.
To nehovorí práve o Tvojej vyspelosti či inteligencii.
Chytrejšie by bolo Tvoju tému čas od času posunúť hore,a by vola viditeľná a ver tomu, že by sa niekto fundovaný Ti odpovedať našiel.
Ja si nemyslím, že by na tomto fóre sedelo večer o jedenástej množstvo tehotných žien, pretože tie majú spať a nie ponocovať.

Martin_242

Nuž, zbohom Ti vydržalo necelú minútu.
Si nekaká netrpezlivá, alebo len nevieš, aký význam slovo "zbohom" má?
Zlatko, ja si o sebe nemyslím, že som skvelý, lebo tomu tak nieje, ale o Tebe už naisto viem, aká si "skvelá"...

tinuska4

traper nemusis sa ukazovat pred tou cuzou je to ubohe myslis si ze aky si skvely iba sa strapnujes tvoj nazor ma nezaujima ani netrapi zbohooom

Volumka

keď som si dobre všimla podľa e-mailu, tak tinuska4 je tá istá baba, ktorá sa pred chvíľkou pýtala na to, či má baba počas tehotenstva výtok a kedže jej nikto nevedel poradiť, tak si to patrične vybila v ďalšom príspevku... ach jaj...

Martin_242

:) hehe
Inak tie blchy odporúčam vyhľadávať prehrabávaním srsti v protismere jej rastu, ide to tak ľahšie a aj medvedica si pochvaľuje, má to blahodárne účinky na jej psychiku.
Inak aj ja občas zavítam do ulíc, takže čiastočne ma ulica vychováva, ale len vtedy, ak má medvedica potrebu vyberať dobroty z kontajnerov.
V jej veku je jej už trápne snoriť v smradľavých kontajneroch, takže jej oplácam jej pseudomaterinskú lásku, ktorú mi dáva a vždy jej niečo pod jediný hnilý zub prinesiem.

Martin_242

No jo, mňa vychovávala medvedica, teraz s ňou sedím v jej jaskyni, požičal som si jej notebook s internetovým pripojením, tak vám môžem písať.
Počas toho, ako jej vyberám blchy z kožuchu ma učí rýdzej Slovenčine, za čo som jej veľmi vďačný.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

robite sa vsetci ze ste najmudrejsi na a viete prd poradid - Fórum - ZDRAVIE.sk