Stavanie majov a nevysmrkatelny sopel

Príspevok v téme: Stavanie majov a nevysmrkatelny sopel
Filaga

Ahojte, som velmi nestastny. Dnes v noci by som chcel postvit maj, ale na kolko som v Bratislave a tu nie je miesto, tak neviem kam. Strom som vyrubal na Kolibe minuly mesiac a skoro cely mesiac som ho hoblikoval. Uz len nejake vence a stuhy pripevnit. Este k vsetkemu sa mi urobil sopel, neviete mi poradit co nan a kde je najvyhodnejsie miesto na postavenie maja? Ako to cele prebieha, lebo neviem ako bude na to frajerka reagovat?! Mam je poslat smskou miesto kam zakopem maj?
Stuhy by mali byt frajerkine, ale ona ziadne nenosi, mozem tam dat jej podprsenku ci pancusky ? Taktiez aky alkohol mam pridat k maju ? Prave sa chystam do tesca, tak poradte prosim.

Filaga

na koniec som ten maj nemal kde postavit, lebo mi nikto neprisiel pomoct a stale mam soplik. frajerka je smutna, ale kupil som jej kvetinku, chce si ju zavesit na strop, myslite ze jej to nahradi majovy stlp?

ivuša

ja som na ceste do postielkz, akonahle odtial vyzeniem sestruh, tak zalahnem a spim ako zabita :) tak prijemne stavanie ;-)

Filaga

frajerka mi poradila ze si mam dat cesnak do kazdej dierky, tak to praktizujem (ak ma niekto topinky tak nech sa staci), dufam ze v noci dobrovolnici nebudu nachylni na cesnak :) dojdes aj ty pomoct?

ivu3a

jasne, uz ti idem zorganizovat catu dobrovolnikov na stavanie maja :P ..na plny nos vraj pomaha fajcenie makovice, super to precisti horne dychacie cesty dnes mi to odporucili 2 spoluziacky, vraj ked boli male, tak praktizovali :D

Filaga

dakujem, dobre zavolaj, a nech prinesu aj catu, lebo neviem ci sam s plnym nosom zakopem ten maj...uz viazem podprsenky na koniec

ivu3a

to myslis vazne? .. ta zazalujem ochranarom prirody, ze nam tu rubas v ba aj posledne zbytky lesa :D ..kde ho postavit? ..postav ho na hviezdoslavovo namestie, pridem sa nan pozriet :P