Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam flak na celom stehne...:(

Príspevok v téme: Mam flak na celom stehne...:(
mysicka21

Ahojcek,prosim vas vedel by mi niekto poradit?Na celom pravom stehne az po koleno a aj na zadku mam strasne velky fialovy flak.:( Je nepravidelny a mam ho od narodenia.Ked som bola mala,povedali ze to nepojde odstranit.Ja sa stym proste nedokazem zmierit.:o( nemozem nosit sukne a pri vode sa strasne hanbim,kazdy sa pozera,je to strasne fialove a hnusne.Bola som s tym v BA u jednej dermatovenerologicky a povedala ze je to velmi velke a nevie ci to pojde odstranit a ze by to stalo 60tisic Je to mozne?Co to vlastne mam??Ani mi nepovedali co to je :o(( prosim chcem sa toho zbavit ale tolko penazi nemam Take veci poistovna neplati? :o(

mysicka21

Noo priatel mi tvrdi ze mu to vobec nevadi..ale vies ake to je ked sme spolu vonku pri vode alebo na diskoteke a vidim vsetky tie babenky co sa mozu pysit odhalenymi nohami a ja sa do konca zivota musim skryvat Je to ubijajuce,som este mlada Preto ani uz nikam nechodim V lete sa vyhovaram ze mam alergiu na vodu v jazerach a podobne :( proste citim sa ukratena a to o vela :((

Martin_242

Estetické zákroky poisťovaňa nepreplatí, bohužiaľ.
Ak máš záujem, navštív ústavy, kde vykonávajú plastiku a požiadaj o konzultácie.
Tiež si ale myslím, že odstránenie takého veľkého kožného útvaru bude pravdepodobne nemožné, alebo časovo aj finančne veľmi náročné.
Môj kolega má takýto fľak na hrudníku a na tvári, samozrejme podstatne menší, ako uvádzaš Ty, keď bola jeho mama tehotná, spadla zo schodov a nejakým spôsobom došlo k poškodeniu kože.
predpokladám, že sa jedná o rovnakú vec, je to fialovej farby. Tento kolega má prekrásnu ženu a ešte krajšie dve deti, nevadí to nikomu, sme dospelí.
Preto si myslím, že aj Ty sa s tým skús zmieriť. Priateľovi to vadí, či nie?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam flak na celom stehne...:( - Fórum - ZDRAVIE.sk