Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PSYLLIUM - ako uzivat?

sissa

psyllium je cista prirodna vlaknina. Vlaknina je na spravne udrazanie creva potrebna, precistuje ho a v zaludku pretrvava dlhsi pocit sytosti.. Kedze je to vlaknina, nemoze sa konzumovat v neobmedzenom mnozstve, inac odcerpava mineraly a podobne. Doporucena davka je 1 az 2 cajove lyzicky najlepsie nalacno rano a aspon pol hodinu pred jedlom. Rozmiesat si to mozeme v malom pohari s teplou vodou alebo cajom.. Dolezite je pit potom vela tekutin, lebo v zaludku sa z toho vytvori husty gel. Max. davka je cca 5 caj.l. co je nejakych 12g na den.

sisina

Co myslite, moze sa psyllium uzivat bez prestavky dlhodobo? Na skatuli to sice pisu, ale jedna znama mi povedala, ze nie, lebo odcerpava-viaze na seba aj mineraly a tie odchadzaju spolu s nim z tela...

misulka

tavelino, ja som si napisala na tu adresu kde posielaju ten recept na tu zapchu a teraz to podla toho varim. je to dobre, fakt mi to preslo, uz mam uplne inu stolicu ako predtym. vyskusaj aj ty, urcite ti to pomoze.

tavelino

nechapem co sa deje, lebo pijem dostatok mineralky aj zeleny caj a prave ze som hrozne nalata tou vodou. No mavam problemy, niekedy az po piatich dnoch idem na velku, teraz je tri dni co som nebola a ten psylium som z toho dovodu zacala uzivat.Dufam ze mi pomoze. Len mi je divne ze zatial neucinkuje

tavelino

vcera vecer som prvykrat uzila psyllium a doteraz som nepocitila ziadne ucinky. Citim sa hrozne preplnena a bojim sa aby to nemalo opacny ucinok, t.j. aby mi nezalepilo creva. Mal niekto takuto skusenost po uziti psylia?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PSYLLIUM - ako uzivat? - Fórum - ZDRAVIE.sk