Lupiny a svrbenie pokozky hlavy - plss poradte :)

Príspevok v téme: Lupiny a svrbenie pokozky hlavy - plss poradte :)
angels

cela by som sa spytat,ci by mi nevedel niekto poradit nejake tuzidlo na citlivu pokozku hlavy...nikdy som nemala problem s lupinami ale odkedy pouzivam tuzidlo wellaflex lupiny mam a svrbi ma aj pokozka hlavy...pocula som o novom tuzidle Taft na citlivu pokozku ale neviem,ma s tym niekto skusenosti,alebo s nejakym inym tuzidlom od ktoreho sa nerobia lupiny a nesvrbi pokozka?...a ak mate nejake dobre rady,recepty na lupiny alebo svrbenie pokozky tak piste :) dakujem

aduliena

Mne sa na odstránenie lupín osvedčila sóda bikarbóna. Umy si vlasy normálne šampónom. Sódu bikarbónu zmiešaj s vodou na pastu a votri si to do pokožky hlavy. Nechaj pôsobiť aspoň 5 minút a potom si vlasy opláchni vodou. Ja si toto robím raz týždenne (už mám za sebou 4kúry) a výsledok je fantastický, hlava ma nesvrbí a lupiny sú takmer preč. :o)

krasotinka

ludia, tato aloe je neuveritelna. vsimnite si, je na kazdej teme a vsade predava svoje produkty. totalne trapne!

aloe

Viem výborný šampón a spolu s kondicionérom je to bomba!Sú to prírodné veci,je tam aj tužiaci gel, ak používaš, aj lak na vlasy.Pomohol pri psoriáze a ekzéme vo vlasoch,takže suchá pokožka-to sú lupiny.duratnakatka@zoznam.sk