Svrbenie a pichanie na celom tele

Príspevok v téme: Svrbenie a pichanie na celom tele
izabelka222

mohol by mi niekto poradit cim to moze byt uz asi tri dni ma svrbi cele telo zacne niekde na ruke potom krku nohe a td proste cele telo ale ono je to

svrbenie take skor pichanie a to ma donuti si to miesto skrabat a potom uz ani neviem ci ma to svrbi ci picha neviem o nijakej alergii ktoru by som mala nikdy som nebola alergicka na nijaky prasok alebo sprchovy gel alebo sampon nic neviete mi poradit od coho by tom mohlo byt dokonca ked som sa

pytala ludi niektory povedali ze ci to nemoze byt s nervov , no ale to bud by som sa skrabala v kuse alebo neskrabala vobec hihi tak by som vas poprosila o radu dakujem

jana23

Ja som mala pretvrvavajuce problemy s pichanim po tele (cez 2 roky), hlavne nohy a ruky a ziadny lekari nevedeli prist na pricinu. Az po 2 rokoch krvny test ukazal nizku hladinu zinku a vitaminu D3. Aj ked B12 bola este v norme, pre istotu som vybrala par injekcii a zacala pravidelne uzivat zinok 50mg a vitamin D3. Problemy s pichanim prestali.

qwer789456

ja mam problem ked si stlacim rukou okolo krku k rchbtici alebo predlaktie aj podkolenami tak ma to tak picha take ihlicky len ked si to stlacim a ked sa sprchujem niekedy tak sa mi objavia pupaky na pleciach po sprchovani a poto m zmiznu mam to take podrazdene neviem cim to moze byt cvicim dviham dost tazke vahy tak neviem bol som aj na krv u urologa brali mi aj moc na plucnom vsetko ok tak neviem

anka89

ja som taky pocit mala tiez a bolo to hlavne ked som si obliekla urcite oblecenie 2 nohavic som uz vyhodila ked som si ich obliekla tak ma svebeli nohy urcite ta latka bola niecim napustena a teraz mi to robi jeden rolak ked si ho dam idem si chrbat cely doskrabat

DariusSS

Ahojte mam tento isty problem ked zacnem robit nieco namahavejsie a hlavne v miestnosti kde sa kuri alebo som viac naobliekany ma strasne zacne pichat cele telo ako by ma pichali ihlami je to sprevadzane ako by aj svrbenim keby som to mal prirovnat k niecomu mi to pripada ako ked si lahnete spoteny bez tricka do pokosenej travy nebol som na nic alergicky a nemyslim si ze je to alergia ak niekto zistil s coho sa to prejavuje a vedel by mi poradit ako sa toho zbavit by som mu bol do smrti vdacny pretoze uz s tym fakt niekedy nevladzem za odpovede vopred dakujem :)

Saliven

Ahojte,
Mám uplne rovnaký problém ako vsetci.
U mna sa to ale objavuje tak sporadicky na nejaký ten týžden a potom to prejde.
Mesiac je pokoj a objaví sa to znova...
Podarilo sa už niekomu sa tohoto problemu zbaviť ???

MatkoManky

Dodnes som o tejto veci ani netušil, ale to čo sa mne robí celý deň to je neuveriteľné .... ale som rád, že som niečo o tom našiel a že nie som sám. Ale asi ma z toho drbne, je to otrasné!!! a to som si nahováral, že keď prídem domov sprcha mi pomôže ... taký bačov, ešte aj pod vodou som to cítil ...

aloegel

Dobry den. V priapde problemov so svrbenim doporucijem pit Aloe vera gel a pouzivat sprej a pouzivat sprej z aloe vera. V pripade zaujmu o viac informacii kontaktujte ma emailom.

Rus

Dobrý deň,ja mám tiež tento problém,hlavne som si to všimol v zime ked´ som viacej naobliekaný,ked´ začnem prudko vykonávať nejakú fyzickú aktivitu napríklad sa idem po celom presedenom dni v škole prejsť von a idem do strmšieho kopca tak sa začnem ani nie potiť,ale zohrievať a tento proces je sprevádzaný týmto pichaním,ale ked´ sa už nazvyme to zhrejem na určitú teplotu tak to prejde ,alebo ked´ vstúpim z vonka zo zimy do vykúrenej miestnosti/priestoru.Nemám žiadnu alergiu,mám len dosť suchú pokožku preto som sa prestal sprchovať každý deň,zredukoval som to na 1x za 2dni,praktizujem to tak už asi mesiac,nepomáha,mydlá striedam.Neviem čo by som ešte dodal,ak sú nejaké otázky na mňa tak russ@zoznam.sk .

1981

ahojte,mam ten isty problem.pocitujem ihlicky a svrbenie tela.mala som to aj v tehotenstve,potom som dostala kiahne,takze som si myslela,ze to je z toho.ale mam to znova uz asi 4mesiace. viete mi poradit co to sposobuje?