Pozor na ALOE !

jaja

Ja som tu tiež už písala, mám s aloe veľmi dobré skúsenosti, pretože je skutočne na všetko. Ale aloe s dužinou, a nie imitácia aloe, kde nápoj je len vodnatý.

žužu*

pokial ja viem ak chces mat 100percentne aloe,treba ho nechat 7rokov rast.prve roky sa pouziva len v pripade nudze.aloe treba uzivat pravidelne.ak pojdes niekam na chatu ci dovolenku,zoberies si cely kvetinac s aloe?ak niekto vyhodi za parfemi,makeupy,topanky a znackove veci tisicky penazi tak jedno aloe ho nemoze zruinovat.a pokial su ludia k sebe loialny da sa splatka rozdelit do niekolkych mesiacov.treba hladat kompromis

jancecka

aloe, prosím ťa, dá sa s prípravkami liečiť aj aknózna pleť? všetci vravíte aké to je rozšírené, ja som o tom ešte nepočula

aloe

nekupujte vyrobky aloe maju prehnanu cenu, odporucam kupit si rastlinu cena je okolo stopadesiat a pouivat cerstve listy ked podrastie-mate to ciste aloe a neplatite nic a vzdy sa zide, (mne rastie ako z vody)

žužu +

ale aloe ma ucinky na rozne choroby.teda to prave aloe kt.obsah je 240ml. a stoji 950sk a vydrzi asi 3mesiace.co je cenovo trosku vela ale ked ludia dokazu vyhodit peniaze na rozne chujoviny tak co sa tyka zdravia bY setrit nemali.aloe sa predava aj v lekarnach v 1lit.flasiach a vydrzi asi 2tyzdne a je to koncentrat.nevravim ze nezabera,nejake to aloe obsahuje ale platime predsa za kvalitu.a o alOe sa vravi:KADIAL TECIE TADIAL HOJI.a kto ho vyskusal,urcite vie o com pisem.ale je pravda ze ludom by sa nemalo nic nasilu nukat,odradi ich to.

aduliena

V poslednej dobe sa aloe veľmi rozšírilo, ponúkajú produkty takpovediac z každej strany...Myslím si však, že niektoré spoločnosti majú prehnané ceny. Nie každý si to môže dovoliť....

barbinka

facka: aloe vera je naozaj dobrá vec. ja ju píjavam tiež. ale dotyčná s nickom aloe ju núka každému s hocijakým problémom. akokeby sa chcela len priživovať na druhom nešťastí.

facka

nevidim na tom nic zle. aloe vera je dobra vec. zda sa mi aj v poriadku, ze uvedie kontakt na seba. ked ma niekto zaujem o tento produkt, aspon vie, na koho sa obratit. nenanucuje vam to. ak chces, ozves sa jej, ak nie, odignorujes.

krasotinka, nemas co robit? si jak stara babka, co kontroluje, ci jej v piatok dosli vsetky inzertne noviny a ked nie, tak udava nepoctivych kolporterov... co clovek neurobi z nudy. najdi si frajera alebo zaujmovy kruzok.

žužu222

ja mam tiez skusenosti s aloe vera a dokonca som aj distributorka firmi HERBALIFE a nehambim sa za to.kto tieto produkty nevyskusa nevie o co ide.poznam vela ludi ktory uzivaju aloe a su nadmieru spokojny.ked chce niekto pomoc,radu tak rada pomozem a poradim.viem ze je vela inych produktov ktore pomozu,ale ak raz nieo vyskusas a pomoze ti to,tak nemas dvovod aby si skusala nieco ine.a myslim ze kazdy sa rad podeli so svojimi skusenostami.a keby sa niekto ozval ze potrebuje poradit,urcite mu nepoviem nie.ludia su rozny.su tu temi ktore sa zaoberaju HERBALIFOM.tak si ich precitajte a uvidite.

viac

Všimli ste si že takých co mali všetky choroby a vyliečili ich napríklad všelijakými doplnkami je tu viac? Ja som si to všimla a je mi fuk že má platenú reklamu. Šak tie dávky doplnkov čo tu niekto uvádza to ten človek asi je celý život len doplnky na plné hrste.