Vzťah na diaľku

cat

tak aspon ze mate takuto moznost vidiet sa:)ak sa citis v pohode, teda okrem toho, ze ti chyba, tak to isto prekonate a urcite sa vas vztah este viac utuzi:) videla by som to ako problem len v pripade, ze by jeden z vas sa nevedel zmierit s takouto situaciou. zmierit sa v akom-kolvek zmysle. ale to nie je vas pripad si myslim. tak vela zdaru do buducna :))

bobrik22

my komunikujeme cez skype, teda zo zaciatku sme kazdy den komunikovali,teraz ma priatel inu robotu, nema cas,takze na nete max. raz do tyzdna, niekedy ani to nie, sem tam si volame, denne prezvaname a sms... Niekedy som "sklamana" ked mi priatel odpise na mail jednou vetou, pricom ja mu rozpisujem romany o vsetkom co sa udialo...Ale viem,ze my zeny potrebuje veeeela kecat, u chlapov je to inee:))

Deee

dva roky som mala priatela vzdy osem az devat mesiacov z roku mimo domu, zvladli sme to uspesne aj vdaka icq a skypu, boli sme v castom kontakte a velmi nam to pomohlo, drzim palce

cattarins

:Dano studujem, chodievam za nim na prazdniny privyrobit si. Ono tak raz za 3 mesiace sa vidime...no na jednej strane je to dobre,ale aj tak je nam smutno. Priatel je v anglicku...

cat

tak myslim, ze ste na dobrej ceste, ked mu veris a on sa ti "priznava" :)) studujes vysku, pravda, preto nemozes odist? tak sa teda aspon nejaky ten mesiac do roka vidite, nie? mozem sa este opytat, kde - v ktorej krajine pracuje?

cattarins

Predtym ako odisiel sme boli spolu rok. Ja mam 22 a on 30, myslime to spolu dost vazne. Uz mi parkrat napisal, ze sa okolo neho tocilo par zien, jedna sa ho pokusala zviest... no odbyl ju. Vie ma to dost nastvat, ale zasa na druhej strane som rada, ze sa mi prizna...verim mu:D

cat

ja by som k tomu este dodala, ze asi zalezi na aku dlhu dobu mate byt odluceni, my sme boli odluceni len na necele 3 mesiace a vlieklo sa to ukrutne pomaly. 3 roky to si fakt neviem predstavit..ako sa poznam, urcite by som sa hrabala za nim :))) ale zalezi, ako dlho ste uz spolu a kolko mate rokov.no verim, ze sa to da prekonat :)))

cattarins

hmm je take tazke lucit sa s milovanym clovekom, ale ked je to nevyhnutne, co uz...vztah to bud posilni alebo rozbije co predpokladam, ze pri partneroch,ktori sa miluju a veria si by sa tak stat nemalo...:) no uvidime