Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stylingove pripravky na suche vlasy

Príspevok v téme: stylingove pripravky na suche vlasy
lenka555

ahojte.potrebujem poradit ake stylingove pripravky by som si mala davat na suche a krepovite vlasy ked ich chcem uhladit...kadernicka mi povedala ze gel ich este viacej vysusuje tak ten uz nepouzivam skusila som vosk na vlasy ale ani ten mi nepomohol mozno len na 5 sekund potom boli vlasy rovnake ako predtym hrozne neupravitelne a krepovite...co by ste mi poradili pouzivat?..dakujem za rady

petka18

ahojte.viete mi poradit nejake dobre pripravky ktore sa pouzivaju pred zehlenim vlasov a ktore aj pomozu? dakujem

:)

no wed ten gliskur lebo on sa neoplachuje uz ale ak mam dost mastne vlasy tak ti ho neoporucam lebo to je trochu ako olej cize je dost mastny ale len ked si ho wela nastriekas tak preto si ho musis dat iba na konceky

:)

newiem tak ked si to nastriekam tak mam vlasy pekne asi tak 3 hodiny a potom znowu trosku take krepovite ale dost rychlo sa to minie

sssssssdddd

:) , si s tym velmi spokojna alebo len trochu??? zda sa mi to take drahe a momentalne zijem na ryzi a suchych rozkoch... tak ci amm do toho investovat??? :)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stylingove pripravky na suche vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk