Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

zadorka

..aj ine vitaminy su dobre..
..ale pri imunite je vitamin C klucovy..zohrava najvacsiu ulohu v tomto smere..pretoze on ovplyvnuje najviac to akym smerom sa bude imunita vyvijat..ako na tom bude..

dievocka

veď ja akože nič nehovorím, mne je jasné, že tieto veci riešiť začneme až keď sa s nimi v živote stretneme, keď začne imunita u detičiek pokrivkávať alebo niečo také, ale treba sa zaujímať o to, treba tým deťom pomôcť dať im všetko čo potrebujú a myslím, že v tomto je Cebion fajn, lebo práve vitamín C je to, čo imunita potrebuje aby bola silná

jarica21

Zliana poviem ti, že v materskom mlieku nejaké vitamíny sú, ale napríklad vitamín C to dieťatko nedostane v mlieku v takom množstve akoby jeho imunita potrebovala ako vyžaduje ;)

zliana

...tiez si kladiem tuto otazku...a najhorsie je ze ani len by mi nezislo na um ze male dieta moze mat problemy s imunitou...ze tymto budem musiet sa trapit...s kojenim a takymito vitaminami je to ako?...je to v pohode?...

ingara

Skus sa na to lekarky opytat...Ta nasa mi povedala, ze vitamin C je co sa tyka imunity alfou a omegou, ze ma na tieto veci obrovsky vplyv a ani nahodou netreba taketo vitaminy u deti zanedbavat...

klaudusinka

- dievocka -
- tak z kade máme vedieť takéto veci, keď nikdy predtým sme sa s tým nestretli? - nemuseli sa nejako tým trápiť a to riešiť? - mne ani len nenapadlo, že by vitamín c mohol nejako vplývať na imunitu

lulina_majerova

to teda áno :) celé zdravie sa buduje od mala, to znamená, že aj tá imunita, aj rôzne iné veci, preto keď nezakročíme v detstve, keď nepodporíme to zdravie, tak potom neskôr už môže byť neskoro a bude to celé ešte dlhšie trvať

dievocka

lulina človek si neuvedomuje, aké je dôležité budovať imunitu už u malých detičiek, aby aj v budúcnosti, aj keď budú starší, aby tú imunitu už mali vybudovanú :)

lulina_majerova

neviem, či tu je zrovna nejaká finančná pomoc na mieste, skôr by som povedala, že tu treba pomoc pri budovaní imunity, takže tomu asi moc ty nepomôžeš ;)