Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Proticelulitidovy pripravok Bikini od Diora???

Príspevok v téme: Proticelulitidovy pripravok Bikini od Diora???
janulka77

uz som skutocne vyskusala vsetko mozne a vyhodila kopec penazi a skoro ziaden vysledok. Najspokojnejsia som bola s Lorealom Perfec Slim ale tiez ziaden zazrak. Jedna znama my vychvalila toto Bikini len je hrozne drahe! No, som ochotna obetovat 1500 Sk za nico co skutocne pomoze. Nie som ziadna lenivka, behavam 2-3x tyzd., obcas aj aerobik a stravujem sa zdravo, vela zeleniny, maso 1x do tyzdna a pijem vela vody 2-3 l denne. Ak ste niekto objavili pripravok, ktory vam pomohol sem s nim! Dik!

janulka77

lenca - praveze mi tato baba tvrdi, ze toto zabera. Je to "cica" co pouziva jedine renomovanu kozmetiku takze to s Lorealom ci Avonom ani nevedela porovnat :-) Porovnavala to s Lancom, Clarins a co ja viem este cim, dokonca aj nejakou inou radou Dior z minulych rokov a ze toto Bikini jej viditelne zabralo. Preto ma zaujima ci to mala este niektora a ci je tiez tak spokojna? Samozrejme, ze neocakavam zazraky len od kremov, ako som uz uviedla vsetko ostatne co patri k boju s celulitidou viac menej robim. Videla som v lekarni aj nejake tabletky proti celulitide, tie ale stoja okolo 3000 Sk! Sialena suma :-) no ale som na pochybnostiach ci by som nemala zacat viac do toho investovat.

janulka77

livus - niekedy ano, niekedy nie. Vies, ja s tymto bojujem uz od puberty (teraz mam cez tridsat) napriek tomu, ze som stihla - 168cm, 50 kg. Skutocne nechapem preco sa ma ta celulitida drzi...Od avonu som vyskusala vsetky ich pripravky, ktore vyrabaju od '95 r. Roky som ju mala len trochu pod zadkom a preto som to vsetko robila skor len ako preventivne pre ostatne casti tela. Za posledne 3 roky sa zhorsila a je pravda, ze si teraz pod pracovnymi a rodinnymi povinostami neviem najst cas na masaz 2x denne. Robim to vzdy rano a vecer uz nemam sil..Vzdy sa ale po sprchovani natriem nejakou tou gebudzinou aj ked bez masaze. Striedavu sprchu nedokazem zniest, uz 15r. sa do toho nutim kazdu jar no nevydrzim :-)

livus

Ahoj, chcem sa zapojit do diskusie. Môžem otázku? Používala si tie prípravky na celulitídu pravidelne, ráno aj večer? Ide tam hlavne o tú pravidelnosť a masáž, kt.by mala trvať aspoň 5 min. na jednu nohu. V kombinácii s cvičením a stravou by to malo zabrať, mojej sestre normálne zabral anticelul.prípravok z avonu, čomu by som neuverila keby som to nevidela na vlasné oči. Teraz je dobrá aj tá 14 dňová kúra z oriflame, musí sa používať každý večer-pravidelne.

lenca

skoda vyhodenych tisicpatsto korun, ja som mala nieco taketo od Lancome a o nic lepsi efekt, ako tie obycajne pripravky z drogerie. myslim, ze cenovo je Lancome asi na urovni Diora. Oni tieto pripravky su vlastne vsetky na podobnej baze stavane. Namiesto gelu si pravidelne masiruj tou kefou na celulitidu haklive partie, alebo s masaznym pristrojom

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Proticelulitidovy pripravok Bikini od Diora??? - Fórum - ZDRAVIE.sk