AKO SPOZNATE ZE SA ZENATY MUZ ZALUBIL DO INEJ???

otazka

ked si uz raz niekho vyberieme z lasky, tak by sme mali robit vsetko preto, ale upozornujem ze OBAJA, aby to stastie trvalo vene!!! a utekat od kazdeho pokusenia. Je to ako prevencia. napr. nebudem sa vystavovat v zime naha necasu, alebo budem budem brat preventivne vitaminy ked nieco na mna lezie... tak isto aj pred pokusenim by sme sa mali branit, nie????

miaa

nechapem čo máte proti saxane,ved je to realita,nerozumel si s manželkou a zalúbil sa do saxany.Bežný prípad,ženám sa to stáva rovnako ako aj mužom,skrátka neboli si súdení a so saxanou je štastný,tak fajn.

kapitanka

vies saxana ono je to aj inak.
V kazdom manzelstve su nejake problemy, a preco nie, ved sa tam riesia daleko zlozitejsie veci , nez vo vztahu slobodnej a zenateho. Akurat ty si mu dala na vyber a on si vybral to , kde nie su problemy. A takymto vhodnym podsunutim si narobila obrovske problemy tej druhej, ktorej zostavaju deti.... mala mzda, zial,... a mozno psych. problemy na cely zivot.
Kludne si mu mohla povedat, si zenaty, tak sa staraj o rodinuTo by bolo fer.
A tie mlyny ?? Niekedy to je len prosba k Bohu, aby bol spravodlivy alebo taky ten vykryk zialu nad vsetkym budovanym a znicenym.
Ja som po rozchode a rozvode 4 roky. Mna tam ten hore vypocul, ja som ztastna a ta druha polovica zacina mat a budeme obrovske problemy. A vies, ze az toto ma dalo poriadku??
Akym pravom, ze sa niekto nevie spratat do koze nici zivot ineho? nehovorim len o laske. S manzelstvom su spojene vztahy s rodinami, deti, majetok.
Bud happy a neutesuj sa, kazdy je raz hore ale aj dole...

saxana333333

vsetci pisete ze mlyny melu a co ja mam koli tomu robit ze on sa do mna zalubil a ja som ani nevedela ze je zenaty co s tym clovek narobi mlyny mlyny nemozte obvinovat len zenu ktora je ktora nema zavazky a rozumie si s niekym a dotycny jej dvori na zaciatku jej hned oznami ako sa veci maju z manzelstvom a kedze som mu dala na vyber ze nebudem s niekym zacinat ked ma vztah vyriesil si to po svojom rozviedol sa no co uz s tym maju mlyny nemoze kazdy len zenu obvinovat ja som bola slobodna on mal zavezok manzelku deti ziadne takze je to jeho slobodne rozhodnutie ja nebudem nikoho odlucovat kazdeho samotna volba takze cia je to chyba moja tazko je to chyba dvoch ludi co si v partnerstve nerozumeju takze ?

saxana333333

no ved som mojmu hovorila ze mozno za cas dlksi si najde dalsiu ale to mi povedal ze on to vidi na to ze asi ja si skor najdem druheho ako on vzhladom na vek jeho a moj takze ak si najde najde si ak si najdem ja najdem si ale ak si najde on skor tak mu budem rozvod len zneprijemnovat a vytiahnem z neho co najviac penazi co uz s takym ked sa bude kurvit co uz treba potom uz len viac z toho vytazit nezastavam nikoho co sa stalo sa stalo mozno sa stane a mozno si ja najdem ineho a zopakuje sa to ale v opacnom poradi nikdy clovek nevie ale teraz nam je spolu dobre sme spolu 4 roky zatial z manzelkou bol osem rokov celkoveho casu aj co sa poznali zobraty boli len tri roky nuz ono sa to tak stava po osmich rokoch az desiatich su tie krizy ci ju budemem mat skorej ci neskorej ukaze cas ono to nie je o bozich mlynoch za to si moze kazdy clovek sam bud je tam stereotyp a jeden s partnerov sa zacn enudit a potom zacne vymyslat alebo sa odcuedzia ale ked si jeden niekoho najde toho druheho to jasna vec ze rani no uvidime ked dojde k takej situacii a ked toto forum bude existovat a pritrafi sa tak potom napisem moj nazor

lenca

baby, ved nesudte...saxana chcela iba poradit. kazda z nas sa raz moze ocitnut na tej druhej strane, ako sa hovori, nikdy nehovor nikdy

ufona

miminaaa,suhlasim s tebou.
Ked som citala , co pisala Saxanaaaaaaa, myslela, som ze sa to tyka mojho manzelstva.
Nie je to tak, skoda... tie mlyny by uz vlastne zacali mliet....
Vsetko sa raz vrati...

usiko

alebo sa ti vyhyba, myslim vyhyba sa priamemu ocnemu kontaktu...ked sa ho na nieco opytas, nepozrie na teba, len tak nieco odpovie....

miminaaa

saxana3333 na tvoj prispevok ti napisem len to,ze bozie mlyny melu pomaly,ale spravodlivo.Vysvetli si to ako chces.Aby sa ti to raz nevratilo.

otazka

fak to sedi, este aj s tym psom, to je hrozneeee take klamstva´!!!!a ty sa nebojis ze aj teba zacne takto klamat???