AKO SPOZNATE ZE SA ZENATY MUZ ZALUBIL DO INEJ???

saxana33333

no klame ju aj tak ze pise aj smsky alebo telefonuje s telefonom sa vzdaluje do inej izby alebo ide vencit psa ktoreho dotial nevencil a tam telfonuje , alebo je dlho do noci hore zakial zena spi a dotycny vypisuje zo svojim objavom alebo telefonuje naverejnosti neviem hovorim z pohladu muza ktory bol zenaty a zalubil sa do mna a uz som s nim 3 roky lenze dotycny mal problemi vo vztahu uz davno pred tym povedal ze to ze si nasiel mna to len urychlilo a tieto veci co tu pisem viem od neho lebo mi to povedal moj priatel bol rozvedeny za 4 mesiace od podania navrhu na rozvod a s jeho ex manzelkou byval oddelene po mesiaci ako sme sa poznali takze neviem ci som pomohla hovrim z druhej strany ale mozem hovorit aj z obrazu podvadzanej pred tym ale nie ako manzelky iba priatelky su tam vyhovorky vyhovorky a este raz vyhovorky

ufona

doplnim:
donekonecna sa rano sprchuje, co predtym nemuselo byt alebo len rychlo, rychlo
napr. na verejnosti, ked sa k nemu pritisnete alebo nejak doverne dotknete, zostane strnuly...
moze ten svoj objas spomenut pred manzelkou ale len ako priatelku....

marfuška anjelik

Potajme telefonuje,SMS-kuje,nemá záujem o sex doma,častejšie "musí" byť v práci,doma je často "mimo" a vyhovára sa na prácu. To je také čítankové správanie.

Dr jajboli

Buď sa k tebe bude správať mimoriadne milo a pozorne, alebo bude podráždený a všetko mu bude vadiť a bude ťa porovnávať, že niekedy to bolo ináč a lepšie a pod. Nič medzi tým.