Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

panna ideologicky alebo technicky=)

Príspevok v téme: panna ideologicky alebo technicky=)
ranne nocne vtaca..=d

CHcela by som sa opytat..totiz...mam 20 rokov a som este panna...jo, to sa tu omielalo uz velakrat..ale ja som panna (hlavne?) kvoli tomu, ze mam mensi gynekologicky problem t.j.musia ma najprv operovat v celkovej narkoze...co robia od 18 a nejak som sa k tomu nestihla dostat..stale mam nepravidelne kramy alebo som sa bala narkozy=) a tak...lenze teraz mam chlapca, ktory uz co to ma za sebou, toto o mne este nevie...bud si mysli ze panna nie som, pretoze ideologicky uz panna asi naozaj nie som=D iba technicky=) lenze....ked sa dostaneme k veci, aj tak budem musiet niektore veci vysvetlit, ci uz po alebo pred operaciou...chapete...
a teraz...
ako mu to vysvetlit aby to nebolo trapne? (chalani, ako by ste to brali?)(aj tak stale bojujem s dilemou ci to nie je vobec trapas uz len to ze mam 20 a som panna...aj ked viem ze nie=)

ranne nocne vtaca..=d

Banan, nie je to celkom tak...prepazka je vrodena chybicka, je to pevne, tym padom sa to len tak lahko neda pretrhnut=D nejde teraz o samotnu blanu..skratka *(teraz pre lilu=)sa mi tam nedostane ani malicek=D lebo to boli....trapas

lilaaa

pocuj a tvoj chalan ta moze vyprstovat?lebo tusim aj ja mam nieco podobne,raz sa mi tak zasekol tampon pri vyberani.ale pri prstovani tam nic neprekaza

banan

len aby to zase len nebol nejaky kseft pre doktorov. Nejak sa mi to nepozdava. Ved predsa kazdu zenu musi chlap " roztrhat" ked je panna, nie? Iba ak sa narodila bez blany a to je ojedinele.

ranne nocne vtaca

Baby, hej, nemozem ...teda...teoreticky ano, ale tak by to strasne bolelo, asi ani prenho by to nebolo prijemne=D
Odborny nazov hymen septum;) prepazka v posve v mieste blany....
(prisla som na to ked som si nevedela dat tampon, ze tam bude asi nejaky problemik+D esteze som to nezistila pri inej cinnosti=D (trauma zo sexu by hned bola....=D
jak povedala gynekologicka, ze ak by sa tam chlapec dostal, roztrhal by ta moja=D riadne....(uf)

spermon

Zdravim ta, tejto problematike sa venujem uz dlhsie, ako myslim si ze dany zakrok by si mala vykonat co najskor, nakolko chlapi su pri sexe nedockavy ako male deti, a skor ako by si sa rozhodla pre dany zakrok by si nielen ze bola technicka panna ale aj ideologicky osamotena panna, preto ci ta pochopi tento chlapec alebo dalsi, mala by si urobit to co je pre teba najlepsie a to je prekonat strach inak mas sex a pannenstvo v haji.

sofinka129

ahoj.. :) mnoo vies co..podla mna to nie je vôbec trapas, pretoze ako tu uz citam tak naozaj vela bab su este aj v 20-ke pannami...Stale sa tu hovori ze ak ta ma chalan rad tak to pochopi bla bla...ale je to bohuzial (alebo nastastie?) pravda :D :D Musis mu to proste normalne vysvetlit, narovinu..nechod okolo horucej kase..a cim skôr mu to povies tak tym lepsie..a cim skôr pôjdes na ten zakrok do nemocnice, tym tiez lepsie..Velmi som ti asi neporadila, ale budem ti drzat palce aby si zvladla rozhovor so svojim chalanom.. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

panna ideologicky alebo technicky=) - Fórum - ZDRAVIE.sk