Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jazvicky po akne

jana4456

ahoj kristy ja som mala tiez najtazsiu formu akne tiez mi zostali jazvy po akne prave som v nemecku a vyskusala som Fraxel laser je to uplna novinka bohuzial to na Slovensku nenajdes ale v Cesku to uz sa mi zda je. Moja plet vyzera lepsie. Stalo ma to vela penazi ale nelutujem. Jazvy len tak make-upom neprekrijes na slnku ich vidno hlavne ked su hlboke a na solarium zabudni to je to najhorsie co mozes svojej pleti urobit. Ak sa v lete opalujes vzdy pouzi krem s UV faktorom najlepsi je Eucerin na citlivu pokozku UV faktor 25. Informuj sa v lekarni od Avene druh Cicalfate je na jazvy. Ale aj Contratubex ale ten sa moc na plet neodporuca lebo po case sa moze tvoja koza stat alergicka. Tie fialove flaky ti casom zmiznu a aj jazvy sa casom zmensuju. Len sa musis o kozu dobre starat mozes si vecer masirovat plet ale nie tak ze ju budes natahovat kruzivymi pohybmi ale prstami pritlacaj tym sa jazvy prekrvuju. Pouzivaj olivovy olej. Velmi dobry make-up Dermablend od Vichy alebo Toleriane od La Roche Posay. Jedz vela zeleniny a ovocia a nezabudni hydratovat pokozku kvalitnym kremom.

barbinka

mungo: no neviem presne, ale zistím to. Ale som z BA, takže bola tu, tuším v Petržalke. ale zistím presne.

marisssa

ja mam za sebou tiez akne, sice nie najtazsiu formu,ale dost mi to komplikovalo zivot.mne pomaha solarko,sice tam chodim len pred letom,ale mi to uplne prekryje jazvy,co je uzasne a ako make-up pouzivam Dermacol,je najlepsie kryci.tiez som rozmyslala o laseri,ale clovek tam musi toho vela prekonat,ako aj bolest..takze neviem..

barbinka

no moja sestra bola na laseri. stálo to tuším 8 tisíc, ale to boli len líca. keď chceš celí tvár, tak to stojí tuším 15 tisíc. ako troška jej pomizli tie jazvičky. len ono to sú dve kúry, ešte ju jedna čaká v septembri. tá už je v tej cene. takže uvidím potom, že či jej to úplne zmizlo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jazvicky po akne - Fórum - ZDRAVIE.sk