Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roaccutane 20mg kapsule

Príspevok v téme: Roaccutane 20mg kapsule
dominikah.

prosim vas vie mi niekto dať jednu krabičku tohoto lieku? doktorka mi to nechce predpísať bo mam problem s poistovnou. ale ide o to že musim este dobrat dve tieto krabičky jednu mam doma a jednu este potrebujem. už nemam nervy sa natahovať s doktromi. zaplatim aj viac ak bude treba len to važne potrebujem prosimvas ozvyte sa.

miminaaa

dominikah-on to dobral kompletne,takze uz mu nezostalo,ale aj tak by som si to nezobrala na triko,ze dam niekomu liek a moze mu uskodit.Prave preto som ti pisala,ze chodil casto na krv,pretoze tento liek ma vela vedlajsich ucinkov.A co sa tyka zien,tiez to nemozu brat ked su tehotne,ale to ty isto vies,ked ho beres,urcite ta na to,lekarka upozornila.

miminaaa

Synovi vsetko akne zmizlo.Nemal ani nejake problemy pri brani tohoto lieku,akurat ze mal velmi suche pery a na to sme kupovali to labello s medom a toto mu pomahalo.

dominikah.

viem čo myslíš...ale ono to tiež je dosť drahe. a nechcem to nejak miesat. a synovi už neostalo nič že?:(

miminaaa

dominikah,viem,ze je aj nahrada lieku roaccutane,synovi to posledny mesiac predpisala lekarka,len uz si nepamatam,ako sa volal-malo to presne to iste zlozenie,co roaccutan,ale bolo to lacnejsie.Skus sa jej opytat...Viem,ze roaccutan je drahy liek.

dominikah.

ale aj doktorka by mi ho predpisala, len nemienim za tento liek vyhodiť cez 1000sk, lebo poistovna mi to nepredplati. tak preto takouto cestou to skušam , dufam že sa niekto najde. lebo ozaj som zufala. Chcem to dobrať a mať pokoj

miminaaa

Moj syn ho pred dvomi mesiacmi dobral.Ale naozaj by si sa mala teda nakontaktovat na ineho lekara,ktory ti to mozno bez problemov predpise.Roaccutan je velmi silny liek a ma aj vela vedlajsich ucinkov.

dominikah.

ja viem ale proste ja už nemam nervy na tychto doktorov. Tak začnem to brať a pri konci mi povie že niečo maju s poistovnou. no fakt už neviem. ty si to brala?

miminaaa

dominikah.,liek roaccutane je len na lekarsky predpis a urcite by som neriskovala ho brat dalej bez toho,aby ti to znova predpisal lekar.Syn chodil na odber krvi ked doberal kazdu krabicku a to preto,aby lekarka vedela,ci mu moze pokazde napisat dalsiu.Ved sa daj teda prelozit k lekarovi,ktory ma s tvojou poistovnou zmluvu a ten ti to urcite predpise ked ti nebude hrozit ziadne zdravotne riziko.Myslim to v dobrom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roaccutane 20mg kapsule - Fórum - ZDRAVIE.sk