Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cetaphil - kde kupujete?

ria26

Som z Topolcian a cetaphil krem mi objednali v lekarni.No chce to ochotu lekarne, lebo v inych bola odpoved nepozname, nemame.Kupovala som ho pre dceru koli akne a mozem povedat, ze pomohol.Davala som si ho aj ja a mozem len odporucit.Teraz som zistila, ze je aj cistiaca emulzia, tak idem poprosit o objednanie.Je to vlastne neparfumovana kozmetika na citlivu plet urcena aj pre aknozne stavy.Dajte do vyhladavaca cetaphil kozmetika a je tam podrobny opis.

liaa

Cetaphil je pleťová kozmetika na citlivú a problematickú pleť (napr. aj na seborreu a atopický ekzém). Mala som od nich čistiacu pleťovú emulziu a bola vynikajúca, dobre čistiaca, nekomedogénna a neparfemovaná. Ale teraz ju už v lekárni neviem zohnať, tak zisťujem, či niekto nevie o lekárni v BA, v ktorej sa dajú tieto výrobky kúpiť. Inak info o tejto kozmetike je aj na www.cetaphil.cz

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cetaphil - kde kupujete? - Fórum - ZDRAVIE.sk