Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika ziaja?

veronika-d

Ja kozmetku Ziaja používam každý deň, pomohla mi hlavne na suchú pleť. Zatiaľ nič zlé na ňu povedať nemôžem. Avšak musím skritizovať slovenské ceny. Oproti Poľsku, kde ju ja nakupujem, je to niekedy aj 3-krát predražené a pri častom používaní sa tie peniažky časom nahromadia. Mám to šťastie, že bývam pri hraniciach, takže ak niekto bude v PL, nech uteká do nejakej drogérie a nakúpi si to aj do zásoby. :-) určite sa oplatí viac

Pupavkaa

Tu je manuka tree nocny krem, redukcia vyrazok a zarodkov akne po prvych dnoch!! Pomer cena - kvalita - vykon, oplati sa vyskusat. A nadherne vonia :-)

mail.google.com

Pupavkaa

Ja som vyskusala vela vyrobkov kozmetiky Ziaja (inak jej zakladatel je polsky farmaceut) a venuju sa najmä problematickej pleti (typu ekzemy, akne, rozne vyrazky) a ich filozofia je kvalita dostupna vsetkym. My sme asi zvyknuti, ze iba za vela penazi vela muziky, ale musim povedat, ze ma velmi MILO prekvapili ich produkty. Kozi nocny krem, a uzasny je nocny krem manuka tree www.notino.sk; vysledky bolo vidno hned v prvych dnoch, rovnako ine denne kremy, tonika, cistiace gely, masky, peelingy, takmer vsetko, co som vyskusala ma vzdy pozitivne prekvapilo. Velmi odporucam aj ludom, co trpia na akne a ine neduhy ich sekciu ziaja med www.fortis-slovakia.com. Ich sampony nemam az tak rada, ale ini si ich zas pochvaluju. Sensitive umyvaci gel je uzasny rovnako aj sensitive nocny krem. Najdete ich v Teta drogerii, v Tescu na Kamennom nam. v BA.

alfabeta

Ak máš bezproblemovú pleť, tak ju môžeš používať. ale ak máš pleť citlivú, akné, cievky, príliš mastnú...tak radšej niečo iné. Je to príliš lacná kozmetika nato, aby obsahovala všetky účinné látky, ktoré musíme do pleti dostať.
Na vrásky, cievky určite nepomáha.
To radšej používaj Niveu alebo AA kozmetiku - tá je tiež poľská, ale kvalitou sa jej ziaja nevyrovná ani zďaleka.

strangeemily

ja mam vyskusanie zatial len sprchac-kozie mlieko a nocny krem-kozie mlieko,ten sprchac je neuveritelny:)zamilovala som si ho hned a nocny krem je tiez velmi fajn,prijemne vonia plet mam po nom velmi hladucku a pekne aj hydratuje takze za mna je to plus:)ine vyrobky som nevyskusala ale pocula som ze ta micelarna voda neni dobra ze je moc parfemovana...
Tuto kozmetiku som videla zatial len v Kauflande.

zelenkralka

Ahojte,
Mám veľmi citlivú pleť s rozšírenými žilkami. Pokožku som mávala suchú hlavne na lícach. Odkedy ale používam krémy s kozím mliekom (aj denný aj nočný), tak moja pokožka na lícach je neuveriteľne vyživená, hydratovaná, hebká a s krásnym leskom, ktorý som doteraz nemala. Zamilovala som si hlavne nočný krém, ktorý má úžasnú konzistenciu a ihneď vsakuje.
Takže za seba môžem len odporučiť :)

masasko

ja som si teraz kupila odličovač a uhorkovy krem na mastnu, zmiešanu alebo normalnu pokožku a je velmi dobry, kožu mam hydratovanu a jemnu ale pritom ju nezanechava mastnu. tento kremik len odporučam a ešte aj prijemne vonia :)
raz som mala aj olivovy sprchovy gel a tiez v celku dobry, pekna vôna a jemny k pokožke. ja zatial len dobre skusenosti

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika ziaja? - Fórum - ZDRAVIE.sk