oriflame - horuci olej na suche vlasy a sampon na uhladenie

lillit

sampon na uhladenie
je urceny na neposlusne vlasy....zmakci ich a budu poddajnejsie. ale pri tychto vyrobkov vzdy plati, ze sa maju pouzivat aj s kondicionerom tej istej znacky...od samponu nikdy cakat zazaraky nemozes, leo jeho hlavnou funkciou je ocistit vlasy od mazu a necistou. kondicioner ich ma potom ochranit a urobit nejake tie vecicky ako uhladenie...atd
ak nepouzivas kondicioner z roznych dovodov, napriklad ze mas pocit, ze ti po nom mastneju vlasy... tak je na to jedna rada. nanasaj ho v minimalnom mnozstve a len do polovice dlzky vlasov..nie az ku korienkom..

lillit

Ahoj Lenka, robim oriflame a mam odskusane vsetky vyrobky. horuci olej na vlasy je skutocne unikatna vecicka. ked sa kupes alebo sprchujes, uzavretu tubu namoc do pohara s teplou vodou a ked sa trochu ohreje, odstran vrchnak a votri si ho do prave umytych vlasov. staci mat vlasy umyte samponom, nedavaj si uz kondicioner. chvilu nechaj olej posobit a potom ho len oplachni vodou. je to dokonala vyziva ako si napisala, ryza a kokos. budu sa ti krasne lesknut vlasy. mozu sice po pouziti rychlejsie zmastniet, ale kedze tento olej sa pouziva tak raz za mesiac, nie je to velka prekazka, ze si budes musiet vlsy umyt o trochu skor. skutocne ich to posilni, pretoze je to "cisty prirodny" vytazok, ziadne klamstva...

Ssonja

Ahoj!
ja som mala ten horúci olej na vlasy,ale z avonu a podľa mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze.Ak je oriflaimový olejček na báze olivového oleja, tak je to podľa mňa zbytočné kupovať.