Dá sa vobec zbavit akne?

romulus

mne kožná moc nepomohla neviem už tam nechodim lebo nevidím výsledky..chodievam na čistenie a je to lepšie ale zase mam akési divné obdobie a mam vela akné...pred nedávnom som bola chora a doktorka mi zakazala piť mlieko a nezdravé veci ako čokoladu vyprážané jedlá atd a povedala nech jem zeleninu ovocie a nič take nezdrave a dosť sa mi zlepšila tvar lenže po chorobe som zase začala jesť normalne a akné je naspeť..

samuelisova

mne akne trochu zmiernila takato starostlivosť:
hygiena: raz za deň si umyjem pleť syndentom sebamed cleansing bar.Potom si na vatovú tyčinku nanesiem trochu čajovníkového oleja das gesunde plus a potriem si s ním jednotlivé vyrážky a potom rozotriem po celej tvári. Vobec z toho nemam príliš mastnú pleť aj keď to má v názve olej. Zistila som že mi nevyhovuje čistiť si pleť 2krat denne lebo potom sa mi veľmi mastní.strava: denne zjem 2 strúčiky cesnaku v nejakej nátierke.Dobrá je aj drožďová nátierka-opražím na oleji menšiu cibuľu a keď je do sklovita tak v tom rozpustím kocku droždia.Prípadne pridám málinko vody.Navarím 2 vajcia natvrdo a postrúhané primiešam k droždiu a osolím.Kto má rád, može pridať aj lyžicu ovsených vločiek.Biele pečivo som nahradila celozrnným.pitný režim:Dobre su bylinkove caje. Hlavne zihlavovy a materino duskovy.

cappy_

podla mna treba vyskusat nieco co nie je chemicke ani od koznej..lebo vsetko pomoze na nejaky cas..ja som sla k moru so strasnou tavrou , takou krupicou na tvari...a pri mori sa mi od kremu vyhodila este viac...tak som sa prestala natierat a tvar si macala iba v mroskej slanej vode...za 3 dni sa mi precistila tvar..nie je zapalena...nie je sice este cista...ale tak kupila som si morsku sol...a len v tom si budem umyvat tvar

mary kay

tak baby ...a teraz dost..!!!ja mam kozmetiku co vam pomoze.ak chcete spravim vam poradenstvo..kde sa same presvedcite ze to funguje a budete spokojne..to plati aj pre tie ktore maju citlivu ci mastnu a aj ekzem..

piste mi na mail..urcite neolutujete..este sa to nestalo..:-)

petrarinaldi@gmail.com

monika2610

Cawte baby aj ja som mala potiaze s akne a potom mi teta poradila aby som si plet cistila najlacnejsou vodou po holeni a tadaaaaa ono to fakt pomohlo pupienky vam to pekne vysusi a plet mate jemnu:)))

Eva 27

mn ja som si tie produkty tiez objednala a vobec som nebola spokojna. pomohlo mi len koloidne striebro, zinok, lecitin a precistenie tela zvnutra.

kremy mi nevyhovovali vobec. textura mi nebola prijemna a vysledky vobec nic. ani zlepsenie ani zhorsenie.

Laco24

fajne padne prečistiť si črevá a byť na surovej strave aspon na 75%... tak som sa behom mesiaca zbavil akne na chrbte

mn

aj ja bojujem s akne, nie je to až také strašné, ale nechcem aby sa mi to zhoršilo. určite základom je pravidelné čistenie pleti od mazu a nečistôt čo sa snažím dodržiavať. vsadila som tentoraz na prírodné produkty Purifying s cejlonskou škoricou a zatiaľ je to veľmi príjemné používanie aj s výsledkami :-). Hlavne sa mi upravilo premastenie pleti a netvoria sa mi vyráky a pleť je taká krajšia a jemnejšia,pozri si www.natura-house.sk možno sa ti to zapáči

DidušA

Ahojte baby čitala som si všetky príspevky...Vyskúšala som všetko masky peeling krémy gely...dokonca aj drahšie viší a a podobne značčka balea a ták..níč mi nepomáha skusim vyskúšať framikoin a solnu masku..a potom uvidím..je to z puberty mna ztoho porazí...poRadte niečo...dííK.. som z toho zúfala..