Dá sa vobec zbavit akne?

Natalka111

potieraj koloidnym striebrom, je to jedina vec ktora u mna zabrala. Zakupila som si na web adrese Koloidne.sk
Vyskusaj a neobanujes a budes aj ty dalej odporucat.Lebo je to super.

cinderela

Da sa ale závisí to od toho z čoho to máš. Ak si alergická na nejakú potravinu tak sa jej nejedením pleť zlepší, ale ak máš akné dedičné ako ja tak sa ho úplne nezbavíš nikdy. Nesúhlasím s tým, že akné je problémom puberty. Poznám veľa ľudí ktorý už z puberty vyšli a akné stále majú.NAJMENEJ ZO VŠETKÉHO MI POMOHLA KOŽNÁ!-bola na mňa protivná, nebrala ma vážne-myslela si že k nej chodím lebo sa chcem uliať zo školy a vždy mi iba predpísala nejakú drahú mastičku ktorá mi vobec neúčinkovala. NAJVIAC mi pomohla náhrada mydla sebamed-dostať ho v DMku a stojí okolo 4 eurá.Ale aj ním sa dá akné zmierniť ale nie úplne odstrániť. Akné chodí vo vlnách- raz príde vačsia a raz menšia ale sú vždy aj keď nie tak veľa.Alebo sa strieda obdobie bez vyrážok a obdobie s vyrážkami.Ja som sa s tým už zmierila a snažím sa vyzdvihnúť niečo čo je na mne pekné-oči, vlasy aby som aspoň trochu odpútala pozornosť od vyrážok.

ZuzkaT

baby ako prvé..nikdy si ich nevytláčajte..mne to povedala aj kožná...začala som užívať teraz zineryt čo mi predpísala a dúfam že pomôže.ešte mi predpísala skinoren.. a odskúšaný mám framykoin na zapálené vyrážky..veľa šťastia

Mišut

ja už som naozaj zúfalá..každý večer si čistím pleť..používam rôzne prípravky na akné...doktorka mi pedpísala..ale nič nepomáha ..zajtra som objednaná na kožné ..dúfam že mi pomôže.. a ktomu sa mi nerobia na trávi normálne pupáky..ale velké tvrdé čudá...ktoré mi strašne vždy napuchnú..:(

didididid

jasne ze da... liekmi Aknenormin, ktoré dostaneš na predpis u kožnej .. 100% ucinok.. jedine co ma sere, ze vyrazky sa asi rok po vysadeni tychto liekov vratili spät, aj ked v mensej miere. co už! :D kozna mi ich musela predpisat zas!! :DDD

Aniita

Ano s kolodinym striebrom sa da zbavit akne. Mam vlastnu skusenost ze sa to da, zakupila som si koloidne striebro na webovej stranke koloidne.sk a akne je prec, mozem len odporucat

simonicka

Mne jeden znamy nosil kozmetiku z Indie - Himalaya. Maju dost veci proti akne, ktore obsahuju vytazky z nimbovnika. Na Slovensku to nejak nebolo dostat, ale teraz to zacala predavat jedna firma na internete. Ich webstranka je www.mojahimalaya.sk

elen666

tak info...pouzivam ten konopny krem už 4 den..zatial vysledky asi ziadne.......a acylpirin som mala iba 2x...kazdy druhy den......no vysledok asi ziaden......krem som kupila v lekarni nocny a stal 6,60€