Dá sa vobec zbavit akne?

elen666

tak baby...dnes som si kupila acylpirin,,urobila masku a tiez som si kupila nocny konopny krem....som fakt zvedava ,ako to zaberie...dam vediet..nebojte,tolko penazi ma to akne už stalo...ze uz pomalicky neverim nicomu....ale skusam stale

elen666

tak baby...dnes som si kupila acylpirin,,urobila masku a tiez som si kupila nocny konopny krem....som fakt zvedava ,ako to zaberie...dam vediet..nebojte,tolko penazi ma to akne už stalo...ze uz pomalicky neverim nicomu....ale skusam stale

simka111

Ja na take podkozne vyrazky pouzivam krem od koznej duac gel ale kludne sa ta zohnat v lekarni nieco na vysusenie neviem teraz ako sa to vola .....

sejfy

Prosíím váás,čo vám pomaha na taku vyražku,ktoru nie je celkom vaky hrbolček?..čo si mám dať,aby mi to viac neopuchla a by sa to neroznieslo?Ďakujem:))))

POCUJ TU

NEJAKY CISTIACI GEL,KAZDE RANO SI UMY PORIADNE AJ VECER DOBRY KREM ,PLUS PO PRVE AJ KAZDY VECER ROZPUSTI DVA TRI ASPIRINI S TROSKOU VODY NANES NA TVAR NEHAJ POSOBIT AJ DVE HODINY A POTOM UMY NATRI SI KREMOM NEJAKYM DOBRYM HYDRATACNYM,OPAKUJ ASPON PRVY TYZDEN KAZDY VECER POTOM MENEJ A MENEJ ,,ODPORUCAM ,,ODSKUSANE!POMAHA!!

ajdula111

Ahoj, necitala som vsetky prispevky, ale mne najviac pomohol krem z rady Cutis Help Akne, konkretne nocny. Ma fakt prekvapivy ucinok, do dvoch tyzdnov som mala plet o 80 percent lepsiu, a perfektne je, ze nie je drahy. Som si ho objednala skor zo zufalstva, nastastie nie zbytocne. Kupis ho aj v lekarni, myslim, ak nie, na nete urcie. Drzim palce, nezufaj :-)

Smajlinika

prosím poradte mi chcem sa zbaviť aknééé ale mne uz ani nemámm tolko aknééé ako som mala ale prosím poradte mi niečo na jazvy z aknéé=(