Dá sa vobec zbavit akne?

shagya

no...toto je tema co by sa dala rozoberat donekonecna lebo stale bude niekto kto ti povie ze je to hlupost rovnako ako budu ludia co to obhajuju...vela bielkovin mas aj v inych jedlach co su zdrave a nezavadne..napriklad strukoviny...citim sa vyborne a kde su si samozrejme kludne daj rybu alebo tu hydinu..ale ja nie som vegetariankou len koli pleti...je to najma koli zvieratam ale to je o inom...kazdopadne ak vies co mas jest namiesto masa nic ti chybat nebude..

shagya

maso vylucit zo stravy alebo aspon totalne obmedzit...ja som vegetarianka asi pat mesiacov a vidim to aj na pleti...a vylucit mliecne vyrobky tie skodia pri akne...povedala to aj kozna mojej sestre..

annicka

no vyskušam to s tým masom, či to pomože.nie som velký masožravec maso papam tak dva maximalne trikrat do týždna tak hádam nebude problém sa ho vzdat.a do prírody chodím pravidelne.antikoncepciu radšej nie, príde mi to ako príliš velky zásah do organizmu.a charlotta, to s tym masom to mas z vlastných skúseností??ak smiem vediet:-)

shagya

samozrejme to mas pravdu...ale myslim ze annicka o tom vie..a antikoncepciu neodporucam len koli pleti lebo predsa len je to chemia..

charlotta

annicka,
no v prvom rade treba uplne vynechat maso a masove vyrobky aspon na mesiac. inak sa mozes trapit s vodickami a mastickami kolko chces.a treba chodit von do prirody...inak radili tu niekde, ze pomahaju aj antikoncepcne pripravky

shagya

ano napriklad z tesca..je jedno odkial ale musi mat oznacenie panensky cize za studena lisovany...nakvapkaj na vatovy tampon a potri celu tvar...on sa vstrebe neboj sa tvar bude hebka a pomaha to...a cajovnikovy olej pouzivaj podla potreby...ked ches aj kazdy den ale menise mnozstvo lebo je dost silny...a jednoducho ked si umyjes tvar potri postihnute miesta cajovnikom...rychlejsie sa to zahoji a dezinfikuje...

annicka

shagya, dakujem za tvoje rady vyskušam a dám vediet, ako pomohli.mam este pár otázok?to si mam normálne natriet tvár olivovým olejom?trebárs takým z tesca?a nebude potom mastná?a s tým cajovníkovým olejom si mám potriet plet namiesto pletovej vody?dik